Розрахунок коригування

Бо
28.01.2015, 09:53

На запит до реєстру по отриманих накладних отримано податкову накладну і розрахунок коригування до неї. У обох статус "Відкрита". Поясніть, будь ласка, як тепер підписати і зареєструвати цей розрахунок коригування.

Ольга Попенко
28.01.2015, 10:10

Якщо Ви отримали даний розрахунок коригування у відповідь на Запит до ЄДРПН, він уже зареєстрований в даному реєстрі.

Бо
28.01.2015, 10:24

Так, але наскільки я розумію тепер його треба "підтвердити". І в самому документі зверху є графа "Підлягає реєстрації в ЄРПН покупцем" і стоїть галочка.

Віталій Міхов
28.01.2015, 16:04

тепер його треба "підтвердити"

Як?

"Підлягає реєстрації в ЄРПН покупцем"

Ну так він вже там зареєстрований, інакше йоги би в реєстрі не було.

Бо
28.01.2015, 16:54

Розрахунок зареєстрований продавцем. Раніше від покупця вимагали підпис на паперовому розрахунку. Тому бухгалтер, яка надіслала розрахунок хоче щось подібне, а як це має виглядати ні вона, ні я не знаю. Крім того збиває з пантелику

"Підлягає реєстрації в ЄРПН покупцем"

А ми і є покупець.

Віталій Міхов
29.01.2015, 09:41

Якщо документ вже зареєстрований будь-ким (покупцем/продавцем, не має різниці), то знову ви зареєструвати його в ЄДР не зможете.

Пізніше буде реалізований обмін РК між контрагентами для того, щоб одна сторона могла виписати його, а інша - зареєструвати в ЄДР.

2841408509@ukr.net
08.02.2015, 11:34

Що робити, якщо РКЕ не може бути зареєстрований постачальнико ( така відповідь надійшла в квитанції). Як покупцю зареєструвати даний документ?

Бо
08.02.2015, 12:02

Знайшов таке:

" З урахуванням вимог підпункту 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 Кодексу розрахунок коригування, складений постачальником товарів (послуг) до податкової накладної, яка видана їх отримувачу – платнику податку, та в якому передбачається зменшення суми компенсації вартості товарів/послуг їх постачальнику, підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем (покупцем) товарів (послуг) з 1 лютого 2015 року. Реєстрація зазначених розрахунків коригування з 1 січня 2015 року до 1 лютого 2015 року здійснюється постачальником (продавцем) товарів/послуг."

Повний текст на сайті Львівської міської ради: http://city-adm.lviv.ua/lmr-news/departments/department-of-economy/222721-z-1-liutoho-2015-zaprovadzhuietsia-novyi-poriadok-reiestratsii-rozrakhunku-koryhuvannia-do-podatkovoi-nakladnoi

Але як цей процес має виглядати з лютого на практиці не зрозуміло.

Віталій Міхов
09.02.2015, 09:15

Так і має виглядати: продавець створює РК, підписує своїми ключами, передає покупцю, той підписує ще своїми ключами і потім реєструє (відправляє) цей РК до ЄДР.
Ми зараз займаємось реалізацією цієї схеми.

2841408509@ukr.net
09.02.2015, 09:21

Коли орієнтовно буде реалізована дана схема , так як в цьому є потреба вже і терміни спливають.....

Віталій Міхов
09.02.2015, 13:02

Очікується найближчими днями.

firmaalfaltd@ukr.net
09.02.2015, 15:57

яка має бути ліцензія у Ваших клієнтів для успішної реєстрації РК продавцем і покупцем?

Віталій Міхов
09.02.2015, 17:25

У нас немає видів ліцензії за функціоналом. Вона або є, або її немає.

ofice@montek.ks.ua
11.02.2015, 12:51

Что делать? Уже истекают все сроки.

2841408509@ukr.net
11.02.2015, 14:38

Віталій Міхов! Прохання до вас швидше реагувати на новини в законодавстві. Медок даний функцыонал з 01.02.2015 встановив, тому постачалльники не можуть зареєструвати навіть за січень РКЕ. 13.02.2015 граничний термін

Віталій Міхов
11.02.2015, 15:40
ofsetdruk@email.ua
11.02.2015, 17:14

Після оновлення дійсно змогла зробити розрахунок-коригування та відправити його покупцю (своя ж фірма). Проте коли отримала його від покупця - в таблиці для коригування даних не було. На власний ризик підписала та відправила в реєстр. Відповідь прийшла, що коригування зареєстроване, тільки покупцю. Цифри в квитанції були вірні. Проблеми у вигляді?

Олексій Доронін (alex@iserv.km.ua)
11.02.2015, 18:27

а продавець витягне РК запитом за цей день 0)

Віталій Міхов
12.02.2015, 09:27

Якщо зі шлюзу прийшли вірні цифри, то все добре.
Ця помилка виправлена у 0.10.16.1.

ng@dk-vet.com
12.02.2015, 11:49

Доброго дня, мне прийшла РК від постачальника статус стоїть "Відкрита" - як мені її підписати і відправити на реєстрацію? може я десь не там дивлюсь. Я правільно поняла, що всі мої РК після реєстрації покупцем, я втягну через запит і побачу в журнале "Податкові накладні" - "отримані"

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua