Профіль підприємства

fgmirag (автор теми)

Доброго времени суток. В закладке "Банк" добавьте возможность работы с несколькими счетами. По примеру своего хозяйства <<Фермерское хозяйство>>, мы используем два счета (простой счет в банке, и спец счет).

Заранее благодарен.

Вiталій (адміністратор)

А цей спеціальний рахунок використовується в якихось звітах?
Якщо так, то в яких саме і в яких графах?

fgmirag (автор теми)

Это обычный счет, идет как дополнительный, вместо отчислений в гос.бюджет мы перечисляем на этот счет (освобождение от некоторых видов налога), и с него мы можем производить оплату. В основном в платежних доручений.

Вiталій (адміністратор)

Гадаю, це можна буде зробити, коли буде наповнюватись розділ господарських операцій.
Поки що, раз додатковий рахунок не використовується у звітності, то і в профілі він не потрібен.

Євген#6734

Чи можливо реалізувати прив'язку налаштувань ПЛАТНИК ПДВ І ПЕРЕВІРКУ НАКЛАДНИХ: тобто якщо в профілі підприємства стоїть відмітка платник ПДВ тоді, щоб за замовчуванням стояла відмітка Перевіряти наявність накладних у поштовій скриньці, а якщо відмітка Платник ПДВ не стоїть, зняти і відмітку завантаження ПН з пошти.

Вiталій (адміністратор)

Гадаю, таку жорстку прив'язку робити не треба. Користувач повинен мати змогу виставити ці галки окремо і як йому заманеться.

Євген#6734

Я не за жорстку прив'язку, а за те щоб відмітка ОТРИМУВАТИ ПОДАТКОВІ НАКЛАДНІ за замовчуванням не стояла, а кому потрібно сам виставить. В оновленні 10.6 відмітка стоїть за замовчуванням і дуже багато Ваших клієнтів будуть всеодно жалітися на повіліне завантаження квитанцій, і маже кожному потрібно буде пояснювати де зняти відмітку, щоб пришвидшити процес отримання квитанцій. Або дати можливість ставити цю відмітку під час встановлення програми і в такому разі кожен зможе вибрати потрібний йому варіант: завантажувати накладні чи ні.

Вiталій (адміністратор)

Ні, це погана ідея, тому що в такому разі багато клієнтів почнуть скаржитись, що не працює обмін накладними.
Для швидкого пояснення створена відповідна тема: http://sonata.biz.ua/forum/topic/852.

Добрый день. В профиль контрагента можно добавить вид договора,его номер и дату,чтобы в налоговой накладной каждый раз не вводить.

_Андрій_

Доброго дня. Чи буде реалізовано роботу "Сонати" с ЕЦП ФО-Пів які відмовилися від реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду)? На даний час не дає навіть створити профіль

Вiталій (адміністратор)

В профиль контрагента можно добавить вид договора,его номер и дату,чтобы в налоговой накладной каждый раз не вводить.

Можна, додайте) Властивості контрагента, сторінка "Додаткові".
Переконайтесь, що у вас остання версія Сонати.

Чи буде реалізовано роботу "Сонати" с ЕЦП ФО-Пів які відмовилися від реєстраційного номеру облікової картки платника податків (ідентифікаційного коду)?

Колись, певно буде, але для цього багато треба міняти у програмі, тому не можу зараз сказати, коли саме це буде реалізовано.

Можно ли в профиле сделать поля для директора/бухгалтера? У меня один клиент купил лицензию, а ключей у него нет (даже и такие есть сейчас)! Так что ему приходиться теперь проставлять реквизиты директора/бухгалтера на каждой странице. Как-то бы это автоматизировать.

Вiталій (адміністратор)

Тобто він використовує Сонату тільки для заповнення та друку звітів?..
Боюся, що заради таких поодиноких випадків змінювати поточну систему не будемо, оскільки це призведе до непотрібних складнощів у синхронізації даних ключів та полів довільного вводу. Адже помилка у одному символі ДРФО коду призведе до помилкової квитанції №1.

lora_larisa62

Допоможіть будь ласка! Хочу створити новий профіль підприємства. На етапі вибору ключів підписів і печатки пише, що не знайдено сертифікат власника ключа, бажаєте самі обрати сертифікат? Заходжу на сайт http://acskidd.gov.ua/, а він не працює. Десь ще можна завантажити ці сертифікати. Ключі отримували у податковій менше року тому.

Вiталій (адміністратор)

Якщо вам не записали (на диск, флешку) сертифікатів разом із ключам (хоча повинні були), то спробуйте завантажити свої сертифікати тут: http://178.93.126.50/ (нова IP-адреса АЦСК ІДД ДФС).

lora_larisa62

Дякую вам! Але виявляється там немає сертифікатів. Є який інший вихід?

Вiталій (адміністратор)

Єдиний вихід - затребувати в АЦСК ваші сертифікати, більше їх ні в кого немає. Зателефонуйте їм.

Доброго дня!

На вкладці Контакти в профілі вказано "Офіційний e-mail" - Ви можете пояснити офіційність цього e-mail? Я там нічого не прописував, а там вказано поштовий акаунт, який використовується тільки для звітності, прохання його туди не тулити. І ще, чому на пошту, яка використовується тільки для звітності та відома тільки мені і держ органам, приходять листи від Сонати, ЧП Шевченко, Міла Шевченко, ifina, якихось юридичних компаній та інших? Гадаю, що Ви скажете, що то держ органи "роздають" бази з поштовими адресами, бо у них працюють студенти, так?

agropolis.mch

Всім доброго дня. Сьогодні стикнувся з інтересною проблемою. Відправляю звіт по ПДВ та приймаю квитанції программа зависає після чого відкривається табличка помилка відкриття профілю некоректна структура бази даних, хотів видалити профіль вискакує табличка з запитом чи хочу дійсно видалити профіль, далі зверніть увагу профіль може бути недоступним тимчасово. Це новий метод продавати ліцензію на Сонату чи як ?

Вiталій (адміністратор)

На вкладці Контакти в профілі вказано "Офіційний e-mail" - Ви можете пояснити офіційність цього e-mail?

Це e-mail, який визнало офіційним керівництво вашої компанії. Він може будь-яким.
Суть його впровадження у тому, що деякі респонденти не хочуть відправляти звітність зі скриньки, яка використовується для більш офіційних цілей. Тому дані з "офіційного" e-mail вказуються у тілі звітності на бланках, а дані поштового акаунту - використовуються тільки для відправки та прийняття пошти.

чому на пошту, яка використовується тільки для звітності та відома тільки мені і держ органам, приходять листи від Сонати

Я гадаю, тому що ви надсилали нашій службі тех.підтримки якісь запитання чи відгуки, на які вона вам і відповіла на пошту.

ЧП Шевченко, Міла Шевченко, ifina, якихось юридичних компаній та інших

Не знаю, чому ви від них щось отримуєте. Якщо ви використовуєте пошту тільки для звітності, то і ми не можемо її знати, оскільки шлюз ДФС і Соната - це різні речі.
ПС. Якщо ви користувалися обміном накладними між контрагентами через пошту, то звичайно ваші контрагенти отримали цю адресу.

Відправляю звіт по ПДВ та приймаю квитанції программа зависає після чого відкривається табличка помилка відкриття профілю некоректна структура бази даних, хотів видалити профіль вискакує табличка з запитом чи хочу дійсно видалити профіль, далі зверніть увагу профіль може бути недоступним тимчасово. Це новий метод продавати ліцензію на Сонату чи як ?

Проблема зовсім не цікава, а досить неприємна для вас, як користувача. Помилка про некоректну структуру означає саме те, про що вона говорить. Структура бази даних може пошкодитися через різні чинники: раптове вимкнення комп'ютера, втручання шкідливих програм, апаратний збій, перепади напруги тощо. Все це не залежить від Сонати, тому ми не можемо стати на заваді. Для зменшення таких ризиків у Сонаті як раз існує функція автоматичного резервування.
"Табличка" з запитом вас просто інформує про те, що: а) перед видаленням профілю краще б зробити резервну копію, щоб не втратити ненароком всі дані; б) створення резервної копії може зайняти деякий час. Не бачу у цих повідомленнях нічого поганого.
ПС. Яким чином взагалі продаж Сонати стосується того, що у вас пошкодилася база даних профілю? Якщо ви думаєте, що при придбанні ліцензії ця помилка магічно щезне, то дуже помиляєтеся.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua