Податкові накладні

fop.riv (автор теми)

Подскажите, где можно посмотреть дату и время отправки на регистрацию налоговой накладной.

Вiталій (адміністратор)
25.01.2018, 10:46 (Відредаговано: 25.01.2018, 10:46)

У властивостях накладної:

fop.riv (автор теми)

Спасибо

В версії 0.22.18 трапився якийсь збій: на домашній сторінці в графі податкові накладні в розділі:видані накладні мною перемішалися між собою ПН за 16-17-18р. а до цього йшло по черзі рік за роком податкова за податковою. Я поставив версію 0.23.1. нічого не змінилось. Як виправити.

Вiталій (адміністратор)

Зробіть сортування за роком або за датою створення, виписки чи ще якоюсь.
Просто натисніть на заголовок відповідного стовпчика.

Подскажите как можно распечатать НН с наложенным ЭЦП? в Медке такая функция есть.

Вiталій (адміністратор)

Роздрукувати ЕЦП неможливо у принципі - тому що, ЕЦП існує тільки у вигляді цифрових даних.
Медок вам на документі просто малює картинку, яка немає ніякої юридичної сили чи здорового глузду.

verchuk17

Отчего же нет здравого смысла? Так я с первого взгляда вижу, подписан документ, или нет.

я поражаюсь .. с каких пор у нас недомедок эталоном являеться??? так я на неподписаном отчете нарисую красивую картинку"тут есть ецп" .. вам отлично будет видно "подписан документ, или нет"? ))))

Вiталій (адміністратор)
21.02.2018, 11:54 (Відредаговано: 21.02.2018, 12:55)

Отчего же нет здравого смысла? Так я с первого взгляда вижу, подписан документ, или нет.

verchuk17@meta.ua

Ні, ви тільки бачите, що програма вважає його підписаним. Тобто, картинку на папері.
Для стандартів ЕЦП в Україні - це порожній звук.

Окрім того, у Сонаті ви завжди можете і без цього побачити - підписаний документ чи ні. Для цього є колонка "Стан".

verchuk17

так я на неподписаном отчете нарисую красивую картинку"тут есть ецп" .. вам отлично будет видно "подписан документ, или нет"? ))))

Так вот кто у нас эти каритнки рисует!)))

Ні, ви тільки бачите, що програма вважає його підписаним.

Я думаю, графическое отображение ЭЦП ставится не с фонаря, а на основании каких то критерив. Как тогда вообще определить, подписан документ, или нет?

Вiталій (адміністратор)
21.02.2018, 13:16 (Відредаговано: 21.02.2018, 13:19)

Я думаю, графическое отображение ЭЦП ставится не с фонаря, а на основании каких то критерив. Как тогда вообще определить, подписан документ, или нет?

verchuk17@meta.ua

За допомогою сертифікованого модулю ЕЦП, який входить до складу кожної подібної програми. На відміну від тих критеріїв, про які ви згадали, правильна робота модулю гарантується держ.стандартом та має юридичну вагу.
Ми можемо, звичайно, думати, що раз програма ставить картинку, то вона знає, що робить. Але це тільки особиста думка, і вона не має відношення до поняття офіційного підписаного документу. Адже, тут можуть мати місце програмні помилки, а за таку хибну інформацію буде нести відповідальність саме користувач.

тогда скажите как сохранять все доки? например НН? в эл.виде " експорт для зберегання" с программы на носитель? я до сих пор распечатываю,потому как в нашей стране,одному богу известно как ДФС будет проверять и что ее устроит

Вiталій (адміністратор)
21.02.2018, 14:35 (Відредаговано: 22.02.2018, 11:12)

в эл.виде " експорт для зберегання" с программы на носитель?

piponcik@ukr.net

Саме так. Тільки це є законним способом зберігання підписаного електронного документу.
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/851-15:
"Суб'єкти електронного документообігу повинні зберігати електронні документи на електронних носіях інформації у формі, що дає змогу перевірити їх цілісність на цих носіях. "
а також:
"При зберіганні електронних документів обов'язкове додержання таких вимог:
...
2) має бути забезпечена можливість відновлення електронного документа у тому форматі, в якому він був створений, відправлений або одержаний;
"

Єдиним способом виконати ці умови для ПН (які наразі реєструються виключно в електронній формі) є зберігання документу в електронному вигляді разом із ЕЦП - це функція "Експорт - Для зберігання" у Сонаті.

я до сих пор распечатываю,потому как в нашей стране,одному богу известно как ДФС будет проверять и что ее устроит

piponcik@ukr.net

Я от і намагаюся вам розтлумачити, що роздрукований з Медка папірець накладної з красивою "печаткою" не є документом з точки зору законодавства. Ви нікому (у том числі і ДФС) не доведете, що це було роздруковано зі справжньої підписаної електронної ПН, а не зроблено у Word'i для інспектора.
Раніше так можна було робити, бо ПН створювалася початково на папері та мала справжні печатки і підписи, проставлені сторонами власноруч. Тепер такого немає, і сенсу в домальовуванні печатки на папері - відповідно теж.
При цьому, маючи електронний документ (файл) та відповідну програму роздрукувати на папері можна у будь-який момент. А от маючи друкований документ з намальованою "печаткою" - електронний документ ви з нього вже ніяк не отримаєте. Тому і зберігати такі речі треба, перш за все, в електронному вигляді.

При спробі створити нового контрагента програма пише: -Довідник вже містить контрагента з ЄДРПОУ : . Перевіряли всіх і покупців і продавців - в списку його немає, але все одно пише це повідомлення. В 2015 році ми працювали з тим підприємством, були податкові накладні, але Сонатою користуємося лише з 2016 року. Треба зареєструвати податкову накладну, що робити?

Вiталій (адміністратор)
  1. Ви певні, що вказали код ЄДРПОУ (не ІПН) у того контрагента, якого намагаєтесь створити?
  2. У списку існуючих контрагентів зробіть сортування за колонкою "ЄДРПОУ" та ретельно переконайтеся, що такого коду, який ви хочете внести, ще точно немає.
fgkalita
17.03.2018, 22:24 (Відредаговано: 17.03.2018, 22:31)

Так. Все кілька разів перевірили, пише те саме: Довідник вже містить контрагента з ЄДРПОУ "342369**": . Коли в єдропоу одну лише цифру міняв - додає без проблем. Все це також спробували через Any Desk - не допомогло. Може в понеділок буде якийсь варіант... Питання - може спробувати підприємство в довідник додати з невірним ЄДРПОУ а лише з правильним ІПН? Спробував так додати підприємство - получилось. Податкову накладну можливо так зареєструвати?

Вiталій (адміністратор)

Можливо, але за потреби відправити цьому контрагенту РК можуть виникнути проблеми.
Краще у понеділок зателефонуйте до нашої підтримки за одним з телефонів - https://sonata.biz.ua/help/support. До вас підключаться та розберуться у ситуації.
ПС. Можна створити накладну взагалі без внесення контрагента у довідник - просто вкажіть у полях накладної назву контрагента та ІПН.

artemenko.losha

Доброго дня! Після обновлення до версії 0.23.11 не можливо виписати податкові накладні. Не вибирається з довідника контрагент. Не добавляється строчка номенклатури. А при копіюванні податкової з попереднього періоду не удаляються лишні строчки

Вiталій (адміністратор)

Гадаю, у вас проблема в налаштуваннях браузера Internet Explorer, бібліотеки якого Соната використовує для роботи з бланками звітності.
Спробуйте перевстановити IE або скинути його налаштування до стандартних.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua