Вийшла нова версія програми "Соната"
У версії 0.21.9.2
Додано:
Виправлено:
При заповненні податкової накладної не працює автоматичний розрахунок. Щоб підрахувало суму ПДВ потрібно спочатку самостійно підрахувати і заповнити гр.10.
Розрахунок працює.
Певно, ви неправильно заповнюєте накладну. Зверніть увагу, що для зведених накладних та накладних, складених за щоденним підсумком операцій, графи 6 та 7 не заповнюються. Відповідно і обсяг у графі 10 треба вказати самостійно.
Можливо співпало, але сьогодні, після оновлення, перестало відсилати будь-які запити. Вискакує повідомлення: "Виникла помилка при роботі з файловим сховищем сертифікатів та СВС"
Напевне дійсно співпало... Відновив дані криптобібліотеки, усе запрацювало.
В обновленной форме 1-ОА нет кода пива 84 .
Він не передбачений у цій формі.
Знизу звіту зеленим кольором надруковано пояснення, які там можуть бути коди.
У меня не лицензионная Соната. Но когда импортирую отчёт ЕСВ с Free Zvit / то пишет что поточна ліцензія не дозволяє імпортувати звіти ЕСВ. Пожалуйста подскажите, что єто такое.
После обновления проблема с приёмом почты: Помилка при роботі із сервером обміну ДФС: Операция прервана по таймауту - URL:http://109.237.89.107/ - SOAPAction:http://swined/Check Відсутній доступ до сервера обміну ДФС
У меня не лицензионная Соната. Но когда импортирую отчёт ЕСВ с Free Zvit / то пишет что поточна ліцензія не дозволяє імпортувати звіти ЕСВ. Пожалуйста подскажите, что єто такое.
После обновления проблема с приёмом почты: Помилка при роботі із сервером обміну ДФС: Операция прервана по таймауту - URL:http://109.237.89.107/ - SOAPAction:http://swined/Check Відсутній доступ до сервера обміну ДФС
Ця проблема виникла не через оновлення, а через імовірну зміну IP-адреси серверу обміну ДФС. Скоріше за все, незабаром вийде нова версія Сонати з новими параметрами.
По отчету 1-ОА пиво указывать под каким кодом, если теперь нет 84 кода? Или продавцы пива имеющие оптовую лицензию. не сдают этот отчет, в связи с отсутствием кода?
Ці питання - не до нас, а до податкової. Ми впроваджуємо офіційні зміни у звітності та надаємо можливість подати звіт.
Що стосується методології заповнення звітності - зверніться, будь ласка, до відповідних бухгалтерський консультацій або інспекторів ДФС.
Налоговая ответила, что в Меdoc добавили код пива 84 в отчет 1-ОА, добавьте пожалуйста и в Сонату.
Яка податкова "продвинута"-все вони знають: хто шо в медку добавив. Аби вони ще так знали про своє "Єдине вікно"...
А до чого тут Медок?
Формат звіту встановлює ДФС. Поки вони його не змінять, то скільки б ми чи медок туди кодів не додавали, вони все-одно прийматися не будуть.
Якщо ДФС оновила формат цього звіту, то згадані коди будуть доступні у Сонаті після наступного оновлення.
Добрий день!
Не приходять отримані накладні, тільки виписки.
У віконці пише:
" Підключення до сервера обміну ДФС
Помилка при роботі із сервером обміну ДФС: DTD запрещен.
Line: 1 <!DOCTYPE html> Відсутній доступ до сервера обміну ДФС "
Може щось в налаштуваннях потрібно змінити?
Добрий день!
Не приходять отримані накладні, тільки виписки.
http://sonata.biz.ua/topic/1307?page=3#end
У віконці пише: " Підключення до сервера обміну ДФС Помилка при роботі із сервером обміну ДФС: DTD запрещен. Line: 1 <!DOCTYPE html> Відсутній доступ до сервера обміну ДФС "
Податкова декларація з ПДВ (в налаштуваннях обрано безпосередньо з накладних), маємо Додаток №5, який формується на підставі ПН, де-які контрагенти реєструють ПН після кінцевого терміну, тобто такі ПН ми не маємо права включати у поточному звітному, а Соната включає в поточний. Дані з Додатка №5 необхідно консолідувати до декларації з ПДВ, але програма підтягує безпосередньо з ПН, а не з додатка №5.
Податкова декларація з ПДВ (в налаштуваннях обрано безпосередньо з накладних), маємо Додаток №5, який формується на підставі ПН, де-які контрагенти реєструють ПН після кінцевого терміну, тобто такі ПН ми не маємо права включати у поточному звітному, а Соната включає в поточний.
Наразі така проблема є і вирішена вона буде у великому оновленні версії 0.22. Поки що ви можете виправити дані вручну та не зважати на помилки у програмі щодо цих сум.
Дані з Додатка №5 необхідно консолідувати до декларації з ПДВ, але програма підтягує безпосередньо з ПН, а не з додатка №5.
З додатка 5 (Д5) до декларації неможливо консолідувати усі дані. Якщо ви звернули увагу, у Д5 немає розподілу бази оподаткування для різних ставок ПДВ (7% та 20%), а до декларації вони повинні йти окремо. Якщо ж використовувати відновлення бази оподаткування на основі суми ПДВ, то у такому випадку неодмінно будуть похибки округлення на копійку. Тому Соната і тягне у декларації тільки з першоджерела (з накладних або з реєстру).
ПС. До речі, ви можете спробувати встановити у налаштуваннях програми консолідацію ПДВ з реєстру накладних, сформувати такий реєстр, виключити з нього непотрібні накладні, а потім вже сформувати декларацію з додатками.
Довідник товарів та послуг, у багатьох, під однім і тім же кодом та кодом УКТЗЕД, але різним найменуванням присутні різні позиції товарів, після оновлення неможливо створити або редагувати під однім кодом.
Ви плутаєте поля "Код" та "Код за УКТЗЕД".
Поле "Код" - це внутрішній ідентифікатор товару у Сонаті, він повинен бути унікальним (єдиним) для того, щоб програма та користувач не мали проблем з чітким упізнаванням позицій. Значення цього поля не вказується у накладних, і взагалі у звітності не використовується, тому воно може бути яким завгодно.
У свою чергу, поле "Код за УКТЗЕД" не повинно бути унікальним у будь-якій версії Сонати.
Отже, ви можете створити безліч товарів з одним кодом УКТЗЕД, різними назвами та (обов'язково) різними значеннями у полі "Код".
Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua