после обновления 0.21.4 не могу отправить отчёты по ЕСВ

mtkss@ukr.net
10.04.2017, 10:18

После импорта файлов, подписіваю отчёт, мне пишет

Сталося помилка

Access violation at address 00408CFB in module 'sonata.exe'. Read of address 000000B7

Позвонил, в организацию (которая выдавала ключи) ,мне сказали ,проблема с сонатой. Что делать, подскажите

Спасибо

Віталій Міхов
10.04.2017, 10:35

Спробуйте:

  1. Завантажити з нашого сайту та перевстановити Сонату.
  2. Меню - Криптобібліотека - Відновити стандартні налаштування
  3. Перевстановити ключі у профілі.

Якщо після цього все-одно буде з'являтися така помилка при підписанні, то у вікні з помилкою натисніть "Відправити розробнику", щоб ми могли проаналізувати вашу ситуацію.

mtkss@ukr.net
10.04.2017, 13:42

Разобрался в чём проблема, отправлял отчёт с нового компьютера, на который установил сонату, подтянул профиль через резервную копию ,и начало такое выдавать. Когда подключил старый системник, обновил сонату до последней версии ,отправил, всё классно, отчёт ушёл, ДФС приняли.

Такой вопрос, если не работает backup(резервная копия со старого системника сонаты) на новый системник ,что сделать? Пытался создать новый профиль, но когда дохожу до подтягивания цифровой подписи для шифрования, то всё, тут стопарит и не знаю что делать.

Подскажите, может , что-то не так делаю

Віталій Міхов
10.04.2017, 13:45

Проблема ось у чому.
При відновленні резервної копії не переносяться паролі до ключів (із міркувань безпеки). У 0.21.4 була помилка, яка за відсутності пароля видавала Access violation замість коректного повідомлення.
Оновіть програму до 0.21.4.1 (щойно вийшла), потім встановіть галку "Запам'ятовувати пароль" до кожного ключа у профілі, збережіть профіль і проблем із цим більше не повинно бути.

mtkss@ukr.net
10.04.2017, 15:16

А как быть, ключ директора подтянуло, галочку поставил, всё норм. При установке пароля шифрования и печати, пишет неверный пароль или сертификат повреждён. Как можно заменить эти пароли?

Віталій Міхов
10.04.2017, 15:24

При установке пароля шифрования и печати, пишет неверный пароль или сертификат повреждён. Как можно заменить эти пароли?

mtkss@ukr.net

Там пише, скоріше за все так "невірний пароль чи ключ пошкоджений" - не сертифікат. У такому випадку це зазвичай означає, що ви вказали неправильний пароль. Спробуйте згадати.

Пароль замінити неможливо. Якщо ви не згадаєте пароль до цього ключа, то вам доведеться робити новий ключ.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua