Відсутній сертифікат для шифрування.

mexx7777@gmail.com
22.03.2017, 12:59

Здравствуйте. Делал недавно смену цифровой подписи для ЧП. Старые ключи цифровой подписи очистил. Новые ключи получал в налоговой. Настройка профиля в разделе "Цифровая подпись" прошла нормально. Создал договор с налоговой, документ подписался, при отправке выводит ошибку "Відсутній сертифікат для шифрування." Документ не отправляется. Следующее не помогло: - Создал новый профиль - та же ошибка - Меню - Криптобібліотека - Відновити стандартні налаштування". - тоже - В настройка - Личный ключ проверял, все нормально. Полная переустановка программы тоже не помогла. Как можно решить эту проблему?

Віталій Міхов
22.03.2017, 14:41

Перейдіть на сайт АЦСК ДФС, знайдіть свої сертифікати за кодом ЄДРПОУ, та завантажте їх усі - http://acskidd.gov.ua/certificates-search
Якщо у вас тільки один підпис керівника без печатки, то там повинно бути 2 сертифікати. Якщо у вас є печатка - то 4 сертифікати. Якщо їх там менше, то вам треба звернутися до АЦСК (бо вони не створили вам сертифікат шифрування).
Якщо кількість сертифікатів коректна, то завантажте їх усі на комп'ютер, потім імпортуйте до Сонати - http://sonata.biz.ua/help/crypto_sertyfikaty.html (Меню - Криптобібліотека - Переглянути сертифікати - Імпортувати). Після цього перезапустіть програму і спробуйте відправити звіт знову.

mexx7777@gmail.com
22.03.2017, 15:36

Спасибо. Это помогло.

1buhoblik@gmail.com
14.07.2017, 13:05

Доброго дня! Вибачаюсь, що питання можливо не в тій категорії задано, але я не знайшла потрібного. в мене така проблема: при створенні нового профілю не підтягує сертифікат і вибиває така помилка " Код організації власника ключа директора не співпадає з кодом профілю"ххххххххх"".??? сертифікат закачаний з "uakey", і ключ при створенні профілю бачить, шлях вказує без проблем. А от самий перший крок, де потрібно або внести дані вручну, або піддтягнути через сертифікат - не підтягує. пробувала внести вручну - те саме.! кілька разів імпортувала в криптобібліотеку поновому закачані сертифікати- не виходить!!! підкажіть в чому проблема?

Віталій Міхов
14.07.2017, 13:17

У помилці все чітко описано. ЄДРПОУ, який ви вказали при створенні профілю у Сонаті не збігається з кодом підприємства, на яке видані ці сертифікати.

west.ex.im@ukr.net
06.11.2017, 14:12

Добрий день, після зміни ключів і завантаження сертифікатів . Після підписання в системі запитів видає помилку сертифікат відсутній в базі сертифікатів . Хоча при перевірці в системі соната в налаштуваннях криптобібліотеки сертифікати відкриті . Підкажіть в чому може бути проблема ?

Віталій Міхов
06.11.2017, 15:42

Спробуйте "Меню - Криптобібліотека - Відновити стандартні налаштування" та перезапустіть Сонату.
Якщо помилка залишиться, тоді завантажте вручну з сайту АЦСК усі свої сертифікати до нових ключів та імпортуйте до Сонати - "Меню - Криптобібліотека - Переглянути сертифікати - Імпортувати".

titan_2002@ukr.net
08.11.2017, 16:02

Чи можна в програмі побачити пароль електронного ключа?

Віталій Міхов
08.11.2017, 16:39

Ні.
І дістати його з бази даних якимось чином теж не можна.

natkaer@bigmir.net
15.01.2018, 13:22

Доброго дня! Та сама проблема: відсутній ключ шифрування. Ключі АЦСК Україна. соната ліцензійна. Сертифікати вручну скачала з їхнього сайту, завантажила Меню - Криптобібліотека - Переглянути сертифікати - Імпортувати. Ключі пробувала конвертувати в дат, Проблема не зникла. Які ще варіанти? В електронному кабінеті заявку на приєднання зробила і відправила

Віталій Міхов
15.01.2018, 13:40

Спробуйте перевстановити ключі у профілі. При цьому, після встановлення ключа директора повинно з'явитися місце для "окремого ключа шифрування". Його теж обов'язково треба встановити. Зазвичай для цього використовується ключ шифрування (якщо він у вас самостійний), або ключ печатки (за наявності) чи директора.

natkaer@bigmir.net
15.01.2018, 13:57

Дякую, перевстановлення допомогло.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua