неможу завантажити витяги і податкові накладні одержані

relab2500@gmail.com
29.11.2016, 11:08

Добрий день! неможу завантажити витяги і податкові накладні одержані вставте опис до зображення

relab2500@gmail.com
29.11.2016, 11:12

І ще, хочу зарєструвати, податкову накладну, додаток номер 2 на мінус не плтника податку, при відвантажені до ФЕС на реєстрацію, Соната пише, що треба підписати покупця, помилка "Розрахунок корегування з відємною сумою редактується покупцем, вам треба відправити його вашому контр агенту" Що робити ? Тільки не пишіть "Ми не знаємо"

Віталій Міхов
29.11.2016, 16:40

Добрий день! неможу завантажити витяги і податкові накладні одержані

Тут дві проблеми:

  1. "Сертифікат не чинний за строком дії..." - відповідний запит, напевно, було подано ще давно, тому він зашифрований старим сертифікатом ДФС. А квитанції ви приймаєте зараз, коли цей сертифікат вже не чинний. Тут допоможе тільки зміна дати комп'ютера (у першому повідомленні під рискою - http://sonata.biz.ua/topic/1834)
  2. "Власник особистого ключа відсутній..." - таке зазвичай відбувається, якщо відповідний запит був підписаний іншими ключами, ніж ті, що у вас зараз у профілі Сонати налаштовані. Тут допоможе тільки встановити ті ключі назад та (за необхідності) теж змінити дату на комп'ютері.

ПС. Якщо там тільки витяги та ПН з реєстру, то краще буде викинути їх та зробити нові запити, зі свіжими ключами та на нових сертифікатах ДФС. Так, певно, буде простіше та швидше.

хочу зарєструвати, податкову накладну, додаток номер 2 на мінус не плтника податку, при відвантажені до ФЕС на реєстрацію, Соната пише, що треба підписати покупця

Так, ця помилка буде виправлена у наступному оновленні програми, яке вийде завтра.

Тільки не пишіть "Ми не знаємо"

Не буду)

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua