Некоректний формат XML

bmabfa@gmail.com
14.04.2016, 05:58

Доброго дня в мене ось така перша квитанція:

Звіт "Додаток 4 Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соці" за період: Березень,2016 р.

Невідповідний формат файлу. Некоректний формат XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки: '#PCDATA' is in nil content: . Зателефонуйте до центру обробки електронних звітів Державної фіскальної служби України.

Віталій Міхов
14.04.2016, 09:44

Ви створювали цей звіт у Сонаті чи імпортували з іншої програми? У другому випадку вам треба звернутися до тех.підтримки тієї програми, де було створено звіт.

epz1333@mail.ru
20.07.2016, 11:17

Доброго дня! Виявлена наступна проблема при експорті файлів нової звітності з ЄСВ у формат XML для подання у фіскальні органи у випадках, коли, приміром, закінчився строк дії ЕЦП або при їх відсутності при наявності ліцензії на ПЗ "Соната" : після експорту тег у кожного файлу різний, хоча згідно правил повинен бути однаковим. Це безпосередньо впливає на імпорт таких файлів у систему фіскальної служби АІС "Податковий блок", де така звітність не ідентифікується, як пакет. Значення тегу позначається також і на назвах файлів, описаних тегами . Прохання усунути виявлений недолік у черговій версії ПЗ.

Віталій Міхов
20.07.2016, 15:57

після експорту тег у кожного файлу різний, хоча згідно правил повинен бути однаковим

Теги на форумі можна вкладати через "текст коду", але наскільки я зрозумів, мається на увазі номер документу у періоді:

 C_DOC_CNT

Вкажіть, будь-ласка, за якими саме правилами номер документу у періоді для додатків та основного документу повинен бути однаковим - який нормативний акт та відповідний пункт у ньому.

tymahonok_nata81@ukr.net
11.08.2016, 14:33

Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML Некоректний елемент "LINKED_DOCS/DOC" - відсутнє посилання на основний документ

vilena-2@ukr.net
12.08.2016, 13:22

Доброго дня! Відправив звіт з ЄСВ (ЕО4) - звітний. В квитанції №2 сповістили про помилку в табл. 6 (Попередження). Виправив так: Скопіював кожну таблицю звіту. В табл. 6 виправив помилку. Обєднав в пакет. Змінив звітний на новий звітний. Підписав. Відправив. Отримав квитанції №1 з такими помилками: Таблиця 1. Нарахування єдиного внеску Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:

  • Поле 'Бюджетна установа'. Значення не входить в перелік допустимих

  • Поле 'Підприємство'. Значення не входить в перелік допустимих

  • Поле 'Підприємство, організація громадської організації'. Значення не входить в перелік допустимих.

Таблиця 5. Відомості про трудові відносини застрахованих осіб Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:

  • Поле 'скасовуюча'. Значення не входить в перелік допустимих

  • Поле 'додаткова'. Значення не входить в перелік допустимих.

Додаток 4 Звіт про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування до органів доходів і зборів Податковий документ не відповідає затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 електронному формату (стандарту), а саме: помилка XML - звіт містить некоректні дані і не може бути збережений. Опис помилки:

  • Поле 'скасовуюча'. Значення не входить в перелік допустимих

  • Поле 'додаткова'. Значення не входить в перелік допустимих.

Як війти із даної ситуації? Що робити? Дякую за відповідь.

Віталій Міхов
15.08.2016, 10:23

tymahonok_nata81@ukr.net - http://sonata.biz.ua/topic/1755#end Не дублюйте повідомлення.

vilena-2@ukr.net - http://sonata.biz.ua/topic/1755, тут я описував аналогічну ситуацію. Єдине, що пункт 3 треба повторити для кожної таблиці та титулу.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua