Не идет прием квитанций

sivovavn@mail.ru
17.03.2016, 09:11

Обновила Free Zvit 2.3.14.0 - создала отчет ЕСВ Додаток 4 (месячный), обновила Сонату 0.15.15.1 - отправила отчет. Квитанции 3 штуки пришли на эл. почту. В Сонате проверяю почту, что б принять квитанции. Идет прием квитанций, и на середине приема зависает программа. Квитанции никак принять не могу, и не могу проверить сдан отчет или нет...Что делать???

Ольга
17.03.2016, 09:19

Більш за все, Ви встановили в профіль свою робочу поштову скриньку, яка містить велику кількість листів. Через це перевірка пошти займає великий проміжок часу, та ресурсів. Відкрийте свою поштову скриньку через браузер, перевірте її на наявність квитанцій. Збережіть квитанції на своєму робочому столі, та затягніть до Сонати за допомогою "Меню" - імпорт файлів. А для подальшої роботи варто створити окрему поштову скриньку, та встановити її до профілю підприємства. Детальнішу інформацію по налаштуванню поштової скриньки Ви знайдете в інструкції - http://sonata.biz.ua/help/dodatkovi_poshtovi_nalashtuvannja.html та http://sonata.biz.ua/help/profil_poshtovi_nalashtuvannja.html.
Зверніть увагу, що електронна скринька буде використовуватись для отримання квитанцій та повідомлень від контролюючих органів, отже вона повинна бути існуючою і коректно налаштованою.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua