Виявлені помилки: Недопустиме розширення файла документа ('....

it@rvrservice.com.ua
07.02.2016, 10:11

Доброго дня! Відправляю "Щорічний Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску" і приходить "Квитанція №1", в якій зазначено, що звіт не прийнято по причині "Недопустиме розширення файла документа ('.PFZ').". "Картка приєднання до договору про супровід електронних звітів в системі подання електронних звітів до ПФУ" відправлена і прийнята, при чому вже 2 рази. Підкажіть, будь-ласка, в чому проблема?

Валерий Середа, Павел Трепов
07.02.2016, 11:01

Скорее всего, отчет сформирован неверно. Нужно проверять как формировался и как сохранялся отчет. В какой программе? Если не в Сонате - то вопрос к поставщику программы формирования отчета.

it@rvrservice.com.ua
07.02.2016, 15:37

Звіт робився у Медок - онлайн, тобто у веб - сервісі "СОТА", так як у Медку, вже не можна. І якщо відправляти через нього, та ж сама проблема. А підкажіть, в яких ще програмах можна сформувати звіт?

it@rvrservice.com.ua
07.02.2016, 16:02

Дякую за відповідь! Почав шукати інші шляхи формування звіту і зробив його через FreeZvit. 2 хвилини і всі квитанції з позитивною відповіддю. Справа дійсно була в СОТІ. Дякую!

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua