Парус+Соната

Литвиненко Ірина
17.06.2015, 14:15

Соната не переписує в експортний файл дані з свого профіля. Імпортували файл з паруса, в парусі вже 100 років невірно проставлений код пенсійного фонду і код податкової ( проставляли не ми - установа вищого рівня, у нас нема туди доступу). Соната втягла, дала перевірити, підправити, що нам треба, підписати і відправила. Профіль в Сонаті записано правильно. Але Соната на це не зважає. В експортний файл переписала все з паруса. Звіт не прийнято. (раніше ми з паруса вивантажували в медок, медок все ставив як треба і таких проблем ніколи не було) Щоб з'ясувати все вищенаписане, мені знадобилося 3 рази зносити файл в податкову на флешці ( там ніхто не сказав, у чому помилка), відправити 7 разів звіт з Сонати, отримати 7 Квитанцій№1 "Звіт не прийнято". Питання: Навіщо сонаті тоді взагалі профіль, якщо вона не пише його дані в експортний файл?

Литвиненко Ірина
18.06.2015, 15:19

Який експортний файл, що ви маєте на увазі?

Я маю на увазі файл .PFZ . Чорновик звіту втягнули з Паруса. Перевірили, виправили, розрахували, консолідували. Підписали, відправили. А дані профіля Сонати не записались у файл звіту. От де можна глянути в імпортованому звіті в Сонаті код пенсійного фонду, куди ми відправляємо звіт? Цей код проставлено лише у профілі сонати, і користувач абсолютно впевнений в тому, що відправляє файл саме в те відділення пенсійного, яке прописане в профілі. Якщо це політика така Сонати, то хоча б десь показувало код пенсійного, куди збирається слати.

Ця проблема не була викликана Сонатою. Ви сами назвали її причину "в парусі вже 100 років невірно проставлений код пенсійного фонду і код податкової". Я вважаю, що ваші претензії до нашої програми з цього приводу недоречні.

Звчайно, це не претензії, а побажання. Так, помилка в Парусі, і Соната нам не допомогла її виявити. Сховала дуже глибоко, ніде не видно, куди ми відправляємо звіт. Ми зносимо профіль в сонаті, створюємо новий, перебиваємо по 3 рази в ньому код пенсійного, а результат той же...

Віталій Міхов
18.06.2015, 17:49

Соната не переписує в експортний файл дані з свого профіля.

Який експортний файл, що ви маєте на увазі? Певно ви хочете сказати, що імпортували з Сонати звіт (.pfz чи .xml), і Соната не змінила при цьому дані звіту? Вона і не повинна цього робити. Соната не робить зміни у імпортованому файлі за власним бажанням, у користувача повинна бути можливість відправити саме такий файл звіту, який він передав Сонаті.

Навіщо сонаті тоді взагалі профіль, якщо вона не пише його дані в експортний файл?

Профіль потрібен для автоматичного заповнення звітів, які створюються у Сонаті, що економить час користувача.

Щоб з'ясувати все вищенаписане, мені знадобилося 3 рази зносити файл в податкову на флешці ( там ніхто не сказав, у чому помилка), відправити 7 разів звіт з Сонати, отримати 7 Квитанцій№1 "Звіт не прийнято".

Ця проблема не була викликана Сонатою. Ви сами назвали її причину "в парусі вже 100 років невірно проставлений код пенсійного фонду і код податкової". Я вважаю, що ваші претензії до нашої програми з цього приводу недоречні.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua