Податкові накладні!

slamp18 (автор теми)

Добрий день! вибачте за запитання але необхідна допомога! не можу зрозуміти ячк правильно відправити контрагенту податкову накладу з Сонати в іншу програму! підскажіть інструкцію налаштування програми та які дії необхідно виконати!

slamp18 (автор теми)

контрагенту необхідно вілправити ПН на електрону почту черзе функцію "експорт у формат XML"? чи "відправити контрагенту" і чому не активна строчка "відправити на реєстрацію"? програмний комплекс "Соната" ліцієнзована! Ще питання відносто сертифікаті їх потрібно завантажити всіх контрагентів яким виписуються ПН?

Вiталій (адміністратор)

ячк правильно відправити контрагенту податкову накладу з Сонати в іншу програму

Прямий обмін накладними з іншими програмами неможливий.
Зараз всі переходять на обмін через Єдиний реєстр - http://sonata.biz.ua/forum/topic/940

slamp18 (автор теми)

Дякую!! контрагенту необхідно вілправити ПН на електрону почту черзе функцію "експорт у формат XML"? чи "відправити контрагенту" і чому не активна строчка "відправити на реєстрацію"? програмний комплекс "Соната" ліцієнзована! Ще питання відносто сертифікаті їх потрібно завантажити всіх контрагентів яким виписуються ПН?

slamp18 (автор теми)

з відео я зрозумі що необхідно просто зареєсрувати ПН в Єдиному реєстрі а контагент потім сам її отримує????

slamp18 (автор теми)

або отримує та завантажує їх і реєструет якщо вон не зареєстровані??? вибачте за запитання просто в податковій немає можливості спитати!

slamp18 (автор теми)

не активна строчка "відправити на реєстрацію"?

контрагенту необхідно вілправити ПН на електрону почту черзе функцію "експорт у формат XML"? чи "відправити контрагенту" - відправити контрагенту.

з відео я зрозумі що необхідно просто зареєсрувати ПН в Єдиному реєстрі а контагент потім сам її отримує????" так.

slamp18 (автор теми)

Дякую але строчка "відправити на реєстрацію" не активна!!!!!!

Валерій, Павло (партнер розробника)

НН нужно сначала Підписати , потом уже Відправити на реєстрацію или Відправити контрагенту будет активной - и это не зависит от наличия или отсутствия лицензии. НН достаточно зарегистрировать в ЕДРНН ДФС, а КА сам через запрос/витяг получит эти НН из ЕДРНН ДФС, причем сразу это и будет подтверждением о регистрации НН.

slamp18 (автор теми)

все спасибо!!!

slamp18 (автор теми)

вибачте що набридаю! ПН відправляю в єдиний реєстр і все, КА її витягує сам з ЕР!! просто всі мої КА "сидять" на програмі МЕДок, мене цілком влаштовуе "СОНАТА", починаю говорити переходте на "МЕД" і говорять "ми не отримаємо ваші ПН і все таке"!!!!!

Валерій, Павло (партнер розробника)

Да, " ПН відправляю в єдиний реєстр і все, КА її витягує сам з ЕР".

slamp18 (автор теми)

все, ще раз вибачте, дякую !

Сергій Пригожий

Подскажите, пожалуйста, как правильно втянуть в Сонату НН из 1с. Мы их положили в папку в формате .XMI, и сонатой втягиваем, она их не видит, почему??? Данные по контрагентам в спарвочнике заполнили!

"Мы их положили в папку в формате .XMI" має бути в форматі XML

ulia_2009

В демо-версии "Соната" я могу сделать "Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних" в ОПЗ, втянуть в Сонату и отправить!?

Валерій, Павло (партнер розробника)

Сергій Пригожий : в НН должен быть указан Ваш ИНН , также формат имени файла НН должен быть правильный *.xml - тогда всё в Сонату втягивается.

gervov : НН приходят вместе с выпиской в ответ на запрос именно J1300103 , нужно правильно заполнять Запрос - см. видеоролик на главной странице https://www.youtube.com/watch?v=lWHPxvDkRxI

ulia_2009 : в демо-версии невозможно формирование никаких документов, кроме заключения договоров с гос. органами, но возможно втянуть, подписать, отправить любой уже готовый отчет (и запрос в том числе), подробнее различия см. тут http://sonata.biz.ua/download

ulia_2009

Я создала запит в ОПЗ, затянула в Сонату, отправила...Вернулся с ошибкой, не могу понять в чем ошибка : Помилка XML - запит містить некоректні дані і не може бути оброблений. Опис помилки:

"HKSTI": Error parsing '' as integer datatype. The element 'HKSTI' with value '' failed to parse..

Вiталій (адміністратор)

Значить в ОПЗ некоректна форма цього звіту, зверніться до розробників ОПЗ.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua