Прискорення процесу обробки пошти (для версії 0.11.4 і більш...

Віталій Міхов
19.12.2014, 10:29

Починаючи з версії 0.11.4 в Сонаті існує можливість пришвидшити прийняття пошти з обмеженням деяких функцій програми. Ці налаштування доступні у параметрах профілю на сторінці пошти.

Можливі такі варіанти:

1) Якщо вам взагалі не потрібен обмін податковими накладними між контрагентами і ви користуєтесь сонатою тільки для подання звітності, тоді зніміть галку "Перевіряти скриньку на наявність...", а також відмітьте "Обмін через електронну пошту", потім збережіть профіль. При цьому Соната буде перевіряти листи тільки з адрес ДФС та Держстату, що означатиме найшвидшу обробку кореспонденції (як було у попередніх версіях до 0.10).
П.С. Надсилання накладних залишиться доступним.

enter image description here

2) Якщо вам треба обмінюватись накладними, але ви впевнені, що всі ваші контрагенти вже налаштовані в Сонаті (у довіднику контрагентів), тоді ви можете встановити галку "Перевіряти скриньку на наявність..." і встановити галку "Отримувати податкові накладні лише від контрагентів...". Тоді пошта буде прийматись з адрес ДФС, Держстату та тільки тих контрагентів, які записані у профілі Сонати (та у яких вказано е-мейл). При цьому будь-які інші листи, в тому числі ті, що взагалі не стосуються звітності, будуть пропускатись, і процес прийняття може дещо прискоритись.

enter image description here

Коли встановлено опцію "Перевіряти скриньку..." та вимкнено "Отримувати ... лише від контрагентів", тоді Соната завантажуватиме та перевірятиме абсолютно всі листи у вказаній поштовій скриньці. Якщо попередні два варіанти вам не підходять, тоді єдиним способом пришвидшити обробку пошти буде очищення скриньки. А краще за все - завести для Сонати окремий е-мейл.

Ви також можете з обома галками прийняти по одній накладній від кожного вашого контрагента (при цьому їх дані автоматично запишуться до профілю підприємства), а потім зняти другу галку "Отримувати податкові накладні лише від контрагентів...", як вказано у другому варіанті. Але тоді існуватиме ризик пропустити накладну від якогось нового контрагента.

Олексій (ukrsonata@gmail.com)
22.12.2014, 18:28

Незрозуміле настроювання "зняти галку "Отримувати податкові накладні лише від контрагентів..."". З назви здається, що галку треба встановити. Може змінити назву настроювання на якусь іншу?

Олександр Мартинюк
23.12.2014, 09:31

Незрозуміле настроювання "зняти галку "Отримувати податкові накладні лише від контрагентів..."". З назви здається, що галку треба встановити. Може змінити назву настроювання на якусь іншу?

Суть опції - фільтрувати повідомлення при прийомі за полем "відправник", що значно пришвидшує перевірку поштової скриньки. Як би ви назвали дану опцію?

Єрмаков Сергій
26.12.2014, 14:23

Незрозуміле настроювання "зняти галку "Отримувати податкові накладні лише від контрагентів..."

Вопрос правильный, может не снять, а поставить галочку для ускорения?

Віталій Міхов
26.12.2014, 16:19

Не проблема, тільки ось як її тоді коректно назвати?.. :)

Олександр Мартинюк
26.12.2014, 20:36

Проблема в описі - передостанній абзац в першому повідомленні цієї теми:

Спасибі за зауваження. Виправлено.

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua