[J0108207] Заповнено недостовірне значення обов’язкових рекв...

materunka@ukr.net
04.11.2014, 17:38

[J0108207] Заповнено недостовірне значення обов’язкових реквізитів щодо контролюючого органу, до якого подається звітність, оскільки воно не відповідає передбаченому для подання документу Розрахунок частини прибутку (доходу), що пiдлягає сплатi до загального місцю обліку платника (перевірено відповідно до п. 49.8 ст. 49 Податкового кодексу України)

Віталій Міхов
05.11.2014, 09:53

Перевірте, чи всі дані у профілі підприємства в Сонаті відповідають дійсності. У випадку виправлень профілю вам треба буде створити та заповнити звіт заново (копіювання неприйнятого звіту не підійде).

Якщо в профілі на вашу думку все коректно, тоді подзвоніть до податкової та дізнайтеся, які саме реквізити у вашому випадку маються на увазі.

olgater@gmail.com
15.11.2016, 14:05

З 1-го жовтня фірма змінила юридичну адресу і відповідно районне відділення ДПІ: замість Деснянського відділку – Голосіївський. Ці зміни (нові адреса і районне відділення ДПІ) були внесені у профіль фірми у Сонаті. Потім, використовуючи вже новий профіль, відправили ЗВІТ з ЄСВ (J3000410) за жовтень, який був успішно прийнятий. Коли ж була відправлена ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ З ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ [J0200118] за жовтень, отримали помилку у квитанції 2: «Заповнено недостовірне значення обов’язкових реквізитів щодо контролюючого органу, до якого подається звітність, оскільки воно не відповідає передбаченому для подання документу Податкова декларацiя з податку на додану вартiсть місцю обліку платника …». Що це означає, чи потрібно укладати новий договір з ДФС? Але ЗВІТ з ЄСВ з тими ж новими реквізитами був прийнятий!

Віталій Міхов
15.11.2016, 21:27

Наскільки я знаю, новий Договір укладати не потрібно, проте, у податковій швидко все змінюється.
Насамперед, вам треба пересвідчитися, що у ДФС вас зняли з обліку в одній ДПІ та взяли до другої. Зателефонуйте до нової інспекції та запитайте, чи ви у них на обліку та чи доступно для вас подання електронної звітності (чи може треба зробити ще якісь маніпуляції).

ПС. ЄСВ по суті - пенсійний звіт, який тільки обслуговується шлюзом ДФС, тому тут можуть бути різні варіанти.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua