Господарські операції

fgmirag (автор теми)

Доброго времени суток. Знакомлюсь с вашей продукцией "Соната". Хотел бы уточнить по форме "Платіжне доручення". При его заполнении отметку "Одержано банком" и "Проведено банком", дату можно не вставлять. Дата создания доручения "від 05082014" можно выводить в таком формате "від 05 серпня 2014р.". А также при выводе на печать надо чтоб дублировалась доручение (на одном листе, мне кажется так удобней).

Віталій М (адміністратор)

На бланку, встановленим наказом НБУ, ці поля існують, тож вони будуть і в Сонаті.
Формат дати справді краще змінити, проте це буде не найближчим часом, оскільки весь блок господарських операцій поки що в розробці. Щодо друку теж подумаємо.

Вопрос по разделу Господарські операції Планируется в дальнейшем возможность подписывать расходные документы и счета для обмена с контрагентами в электронном виде????

Віталій М (адміністратор)

Цей розділ буде докорінно перероблено. Поки що не можемо точно сказати, які саме функції там будуть, але електронний документообіг між контрагентами в Сонаті планується.

Вопрос по разделу Господарські операції. В расходной накладной в графе Количество ставиться только целые цифры,нужно после запитой хотя-бы 4 цифры. и в налоговой накладной номенклатура товара,при распечатке не видно полностью. как исправить?

Віталій М (адміністратор)

Щодо господарських операцій відповідь була вище. Вони будуть перероблені, у тому числі і шаблони накладних.
Щоб уникнути проблем під час друку накладної, можна експортувати її у PDF (через контекстне меню), а потім роздрукувати отриманий файл. Це вірно і для всіх інших звітів, коли стандартний друк робить якісь помилки.

Вопрос по разделу Господарські операції. После обновления в расходной накладной нет ПДВ. Автоматический расчет не работает.

Віталій М (адміністратор)

Цей розділ знаходиться в розробці, добре не функціонує та буде повністю перероблений.

Добрий день. 1. На якій стадії розробки "Господарські операції". 2. І коли планується впровадження "Господарські операці"?

Віталій М (адміністратор)
  1. На ранній.
  2. Це поки неможливо сказати.

І ще одне питання: чи буде розглядатись можливість експорту і імпорту документа (Акту і т.д.)

Віталій М (адміністратор)

Поки, на жаль, не можна сказати, чи будуть якісь конкретні нові функції у планах на цей модуль.

sfg.slagoda

доброго дня, чому у рахунку там де кількість товару не можна поставити кому( розділовий знак)

Віталій М (адміністратор)

Тому що при розробці цього модулю кількість планувалася цілим числом.
ПС. Враховуючи можливі зауваження, одразу нагадаю, що цей модуль наразі не вдосконалюється, оскільки буде повністю перероблений з часом.

Доброго дня. На прохання бухгалтерів. Змінились форми касових видаткового та прибуткового ордерів. Внесіть, будь-ласка, зміни у програмі. Дякую

Віталій М (адміністратор)

цей модуль наразі не вдосконалюється

Віталій Міхов

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua