Питання щодо друку податкових накладних

sales@benitem.com
07.07.2014, 17:39

Добрий день, в мене встановлена річна ліцензія Соната. Зіткнувся з наступною проблемою: В розділі Податкові Накладні/Видані обираю будь-яку накладну, відкриваю її, натискаю Друк та бачу, що назва підприємства (мого та покупця) не виводиться повністю на друк, також не виводиться повністю адреса. Я спробував зробити експорт в PDF у меню Податкові Накладні через контекстне меню, але тоді я не можу виставити щоб на друк виводилась Копія (для мене), тому що за замовчунням виводиться орігінал (для покупця). Що робити, як надрукувати нормальну (з усіма повними назвами та адресами) копію накладной для Продавця (мою копію)?

Віталій Міхов
08.07.2014, 10:21

У вас напевно стара версія Сонати. У 0.8.5 налки при експорті в PDF ставляться коректно - так само, як в електронному документі.
Або вам треба просто поміняти галку перед експортом.

sales@benitem.com
08.07.2014, 15:03

Ні, я оновив до 0.8.5 Поміняв галку, зберіг, зробив експорт через контекстне меню. Результат старий: галка стоїть на місці орігіналу, а не копії (моєї).

Ольга
08.07.2014, 15:17

Спробуйте відкрити свою ПН, зніміть галочки, проставте там, де потрібно. Перевірте на коректність, після чого закрийте та збережіть зміни. Оберіть дану ПН в переліку, та натисніть "експортувати в PDF" у контекстному меню. Галочки зберігають своє положення.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua