ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ

account#1198 (автор теми)

Хочу подякувати розробникам та організаторм, яким вдалось реалізувати такий вдалий програмний продукт. Величезне спасибі, що даєте можливість користуватися програмою безкоштовно. Дуже проста у використанні, надзвичайно вдала і абсолютно зрозуміла навіть для початківця, нічого зайвого, все тільки те, що треба - втянув готовий звіт, підписав, відправив, отримав квитанцїї. Просто супер! Бажаю вам творчих успіхів!

Олександр Мартинюк

Найкраща подяка - придбана ліцензія, я так вважаю.

account#1198 (автор теми)

і ліцензію придбаємо обов"язково

Постановщики, Программисты и Персонал СОНАТЫ супер. Хотелось бы знать имена Героев! Не стесняйтесь! Полностью поддерживаю пост ACCOUNT (см.выше).

Віталій М (адміністратор)

Дякуємо :)

И я хочу поблагодарить за очень удобную программу, за оперативную тех.поддержку, за усовершенствования! Удачи и успехов!)

Дякую, що зробили в налаштуваннях можливість вибору кількості профілів.Тільки за умов зворотнього зв`язку " Соната " обжене конкурента.

maria.chmel

Дякую за програмний комплекс. Незважаючи на використання найпростішого варіанту, він розроблений дуже добре. Сподіваюсь, що доброчинність розробників сторицею повернеться їм винагородою за потрачені зусилля. З подякою - користувач.

kira_n1985.85

Большое спасибо! Обязательно будем пользоваться вашей программой. №1! это вы! Отдельное спасибо за новый раздел акциза! Просто супер! Ждем окончание лицензии на Медок и переходим. Большое спасибо. Очень удобный интерфейс.

Користуюся Сонатою з травня 2015р. (з червня - ліцензійною). До того користувався ОПЗ і Медком (безплатна версія). Дуже задоволений - Соната найзручніша і дуже оперативна!

Велика подяка за оновлення 3 травня 2016 року - тепер програма просто ракета ! все літає !

Дякую за гарний подарунок на Пасху !

Віталій М (адміністратор)

Дякуємо за відгуки.

elena_kosuga

Хочеться подякувати розробникам програми за їх нелегку працю! Дякую за можливість фільтрації по коду податкової. Гарного вам дня!

В порівнянні з Медком, Соната літає! І хоч бухгалтери кажуть, що функціоналу не завжди достатньо, думаю все попереду. Так тримати!

novogrugor

Щире - дякую!!!. Працюю приватним бухгалтером... Та, поступово, всіх роботодавців перевела на СОНАТУ.... ДЯКУЮ... Маленькі підприємці - звітність відправляється легко та доступно... все зрозуміло... великий екран для роботиюю не загружено різними додатками та віконцями... Подяка та побажання успіху та великих досягнень...

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua