Перехід з програми Бузок на Сонату

Олександр Мартинюк
06.05.2014, 14:47

Шановні користувачі.

Повідомляємо, що для об’єднання зусиль та покращення сервісу електронної звітності, всім користувачам програми Бузок, що призначена для подання звітності до Держстату, рекомендовано користуватись Сонатою. Всі, хто придбав ліцензію програми Бузок автоматично (безоплатно) отримають ліцензію програми Соната на термін передбачений ліцензією програми Бузок.

Ми, як розробники програми Соната, беремо відповідальність за обслуговування наших нових клієнтів, за швидкий та безболісний перехід з одної програми на іншу. Для цього в Сонаті було реалізовано імпорт даних з програми Бузок останньої версії, розширено список підтримуваних місячних звітів Держстату.

Оскільки кількість статистичних звітів в Бузку більша за відповідну в Сонаті, ми на протязі найближчих півроку плануємо реалізувати їх повний перелік, включаючи квартальні та річні.

Для допомоги в інсталяції та перенесенні даних з одної програми в іншу ознайомтесь з нашими інструкціями.

Якщо у вас виникнуть питання до Сонати, можете звертатись до технічної підтримки: support@sonata.biz.ua З питань активації ліцензій звертайтесь до розробника програми «Бузок» Стаса Булатова: т. (068) 116-11-20, stasbulatov@gmail.com

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua