После отправки Заяви квитанция не принята,ошибка-Помилка XML - строка 1. Документ не підписано ЕЦП з ДРФО '3000801854'. После отпарвки отчета по единому налогу ошибка-Блок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів (ЄДРПОУ: '3000801854', серійний №: '3EEE524F3BA9E8BB040000003081050015F62000'
Заява про реєстрацію надсилається при необхідності зареєструвати підпис працівника (четвертий підпис в Сонаті). Якщо у вас такого немає, тоді ця заява вам не потрібна.
Дякую!
Допоможіть будь ласка вирішити проблему. Була одна посада ЗГДЕФ(Заступник генерального директора з економіки та фінансів), яка мала і має право підпису звітів до ДФС і до Держстат . Зараз у нас появилась ще одна посада ЗГДП(Заступник генерального директора з персоналу), який повинен мати право підпису до ДФС . Наприклад J3001001 (прийом працівника на роботу). Питання: як нам оформити другу людину на право підпису в ДФС, але підпис директора щоб був? Дякую.
Шлюз ДФС не підтримує різні види директорів.
Вам треба вирішувати це питання у податковій.
Нам треба щоб дві особи мали право підпису директора одночасно, а не різні види директорів. Це можливо? Дякую
Для шлюзу податкової немає поняття "право підпису", є тип (або рівень) підпису. Можливі типи - печатка, директор, бухгалтер, працівник (для накладних). У той же час, шлюз не дозволяє зареєструвати два підписи типу "директор". З цієї інформації випливає, що вашу проблему неможливо вирішити у поточних реаліях електронного звітування.
Тому я і раджу звернутися до податкової, може ще вони щось придумають.
Віталій доброго дня! Хочу поцікавитись станом на зараз чи є можливість у "Заяві про реєстрацію електроного цифрового підпису" подати дві особи з однаковим типом підпису "Керівник" або "Бухгалтер"? Для можливості взаємозаміни цих осіб при відсутності на роботі.
І друге питання: якщо "Договір про визнання електроних документів" ДФС прийняла за підписом особи що не є в ЄДР керівником (не знаю як так сталось, ми помилились а вони прийняли), то чи приймуть в нас заяву за підписом особи що не підписувала договір але є керівником та занесена як керівник в ЄДР юросіб?
Два бухгалтери у одній заяві - можна. Два керівника - ні, тому що для одного ЄДРПОУ взагалі не можна зареєструвати два підпису типу "керівник/директор". Крім того, Договір закріплюється за підписом керівника, і у заяві його вже не треба подавати. Зміна підпису керівника відбувається тільки заміною Договору (після скасування попереднього підпису керівника).
Щодо другого питання, я вам не скажу нічого суттєвого. Взагалі, не повинні були прийняти договір (може були не уважними податківці). Скоріше за все тепер ДФС буде приймати тільки заявки, підписані тим підписом "керівника", яким було підписано договір.
Сделала новые бесплатные ключи по ФЛП. Отправила договор в налоговую через электронный кабинет, а он подписался только подписью. В налоговой сказали подавать "Заяву про реєстрацію електронного цифрового підпису", где указывать только печатку. Перепробовала тысячу вариантов отправки-не принимается. Выдает ошибку: "Податковий документ звітності не відповідає формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання, затвердженому наказом Міндоходів України від 29.11.2013 №729 - рядок 2. Некоректний тип підпису: 'Печатка'. Как быть?
Печатку технічно неможливо зареєструвати Заявою - таке обмеження на шлюзі ДФС. На жаль, співробітники місцевих ДПІ нечасто бувають компетентними у поданні електронної звітності.
Якщо вам потрібна печатка на звітності (а зараз вона не обов'язкова, згідно із законодавством), то доведеться дзвонити на гарячу лінію шлюзу ДФС (0-800-501-007, Київ) та просити скасувати Договір. Потім укладати його знову з усіма підписами.
Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua