Передача фінансової звітності до банку.

tanushkago (автор теми)

Добрий день! Скажіть будь-ласка чи можливо в Сонаті передати звітність (фінансовий звіт мікропідприємства) до банку (Райффайзен банк). І як це можна зробити? Дякую.

Чайка Сергій (адміністратор)

Можно експортувати і надати банку, таким чином, яким вони потребують. Автоматично - ні

tanushkago (автор теми)

Добрий день, спробувала експортувати, але є питання. Мені потрібно експортувати звіт прийнятий контролюючим органом до Медку. Я можу це зробити через екпорт підписаних даних? Чи підскажіть будь-ласка як мені це зробити?

Чайка Сергій (адміністратор)

Так, можно експортувати і звіти і квитанції

Вiталій (адміністратор)
01.04.2024, 20:37 (Відредаговано: 01.04.2024, 20:37)

Експортувати ви можете, питання буде - чи імпортує Медок НБУ-звіти у затвердженому Нацбанком форматі. Це вам краще дізнатися в них.

tanushkago (автор теми)

Це не НБУ звіти. Це просто фінансовий звіт S0111006, який просить Аваль передати до банку в єлектронному вигляді. Аваль прислав інструкцію, як це зробити через Медос. Я працюю в Сонаті, через Сонату, я не можу це зробити. Тому намагаюся витягти звіт, імпортувати до Медку і потім вже надіслати. Допоможіть будь-ласка мені експортувати прийнятий звіт з квитанціями. Медос каже, шо необхідно, щоб це був один файл у форматі xml. Як це зробити?

Вiталій (адміністратор)
02.04.2024, 17:00 (Відредаговано: 02.04.2024, 17:01)

Соната експортує звітність та квитанції у форматах, визначених відповідними установами. Для фінзвітності формат визначає Держстат. Ці формати передбачають тільки окремі файли на кожен звіт чи квитанцію.
"Усе в одному файлі", це напевно якийсь внутрішній формат Медка, який інші програми не підтримують.

tanushkago (автор теми)

Ясно, скажіть будь-ласка, прийнятий звіт і квитанції як експортувати? 1. Експорт підписаних даних? 2. Експорт непідписаних даних 3. Для зберігання

Вiталій (адміністратор)

Варіант "Експорт - Для зберігання" створить файли з підписами, які пройдуть перевірку більшості сервісів на зразок "ДІЇ". Це стосується як звітів, так і квитанцій.
Цей спосіб експорту як раз передбачений для тривалого зберігання електронних документів і можливого надання контролюючим органам для перевірки.

tanushkago (автор теми)

Дякую, все зробила, як ви сказали. Нічого знов не вдалося. Відправила файли(звіт і квитанції) на аналіз до Медса. Це файл S0111006-фінансовий звіт мікропідприємства+ повідомлення і 1 і 2 квитанція. Ось їх відповідь " Документ імпортується успішно в період рік 2023. Один з файлів імпортується з помилкою. Квитанція 1 та 2 імпортуються успішно, але в період Грудень 2023. А так як в Грудні даного звіту немає, квитанції немає до чого прикріпитись. І відповідно в звіті, який в періоді Рік 2023, також відсутні ці квитанції." Як це виправити? Чому квитанції поппадють у Грудень 2023, а не у рік 2023?

Вiталій (адміністратор)

Це питання до Медка вже. Квитанції формує Держстат, вони відповідають встановленим їм же форматам. Соната їх просто отримує та зберігає. Оскільки квитанції підписані і Медок не бачить помилок у перевірці підписів - то вміст квитанції є незмінним (за самою суттю електронного підписання), тобто Медок їх імпортує саме такими, якими їх створив Держстат.
Якщо ви не поплутали квитанції та експортували саме ті, що були під звітом - тоді це означає, що у Медку є помилка у системі імпорту.
ПС. З технічного боку, можу додати, що у властивостях квитанції, як за рік, так і за грудень ставиться місяць 12 (за стандартом), але такі квитанції відрізняються типом періоду. Напевно, Медок цей тип періоду проігнорував.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua