Проблеми із прийняттям звітності ДПС

Віталій Міхов (адміністратор)
24.12.2019, 15:12 (Відредаговано: 25.12.2019, 18:38)

Шановні користувачі!

Відповідно до ваших звернень ми констатуємо, що сьогодні мають місце значні проблеми із прийняттям звітів та реєстрацією накладних у Податковій службі.
Не надходять квитанції та витяги на звітність, а також не працює сервер прямого з'єднання із ДПС (помилка "Service Unavailable" при спробі відправлення документу).


Оновлено.

ДПС оприлюднила офіційну заяву з цього приводу на власному сайті:


До уваги платників податків!

У зв’язку з проведенням слідчих дій у Державній фіскальній службі України та Державній податковій службі України з 19.12.2019 по теперішній час електронні сервіси тимчасово функціонують не в повному обсязі.

Податкова служба вибачається за незручності та гарантує, що платникам податків буде надана можливість зареєструвати всі податкові накладні.

Про повне відновлення електронних сервісів буде повідомлено додатково.


Джерело: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/402544.html


Оновлено.

ДПС заявляє про відновлення роботи електронних сервісів:


Державна податкова служба України приносить вибачення за тимчасові незручності і повідомляє наступне. З 22 години 30 хвилин 24 грудня Інформаційно-телекомунікаційні системи (ІТС) та електронні сервіси працюють у штатному режимі.

Електронні документи, які були надіслані до ДПС, прийняті та оброблені з урахуванням дії операційного дня для кожного типу документів. Акцизні накладні та розрахунки коригування до них в Єдиному реєстрі акцизних накладних, що були направлені до ДПС 24 грудня у період тимчасового обмеження роботи ІТС Державної податкової служби, прийняті і оброблені вчасно 24 грудня.

Податкові накладні та розрахунки коригування, направлені платниками для реєстрації у робочі дні 20, 23 та 24 грудня 2019 року, були отримані ДПС після завершення операційного дня 24 грудня, і будуть зареєстровані 26 грудня 2019 року, у перший робочий операційний день.

Відповідно до пункту 42.1.10 статті 42 та пункту 231.6 статті 231 Податкового кодексу України штрафні санкції та пеня, передбачені цим Кодексом за порушення податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючий орган, не застосовуватимуться.


Джерело: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/402545.html

Причина в тім,що ДПС створила систему, яка повністю дублірує бухгалтерський облік ПДВ. Достатньо було б , щоб в кінці кожного місяця постачальник виписував в розрізі покупців податкові накладні . одну на кожного покупця. де вказувалася, загальна сума поставки продукції, товарів чи послуг, в т.ч сума ПДВ, в межах ліміту ПДВ. Це результат бездарності спеціалістів ДПС та байдужості спеціалістів фірм, платників ПДВ. І це так в усіх сферах життя України. Тому Україна одна з самих бідних держав Європи.

Ось і повідомлення від ДПС: https://tax.gov.ua/media-tsentr/novini/402544.html

До уваги платників податків! У зв’язку з проведенням слідчих дій у Державній фіскальній службі України та Державній податковій службі України з 19.12.2019 по теперішній час електронні сервіси тимчасово функціонують не в повному обсязі.

Податкова служба вибачається за незручності та гарантує, що платникам податків буде надана можливість зареєструвати всі податкові накладні.

Про повне відновлення електронних сервісів буде повідомлено додатково.

Віталій Міхов (адміністратор)

04071948@ukr.net, залишайтеся у руслі електронної звітності, будь ласка.

ПС. Інформацію про подію оновлено.

Сьогодні змінився показник "P" в електронному кабінеті на суму відправлених в понеділок ПН, заничить сьогодні ПН мають зареєструватися.

В жодній країні де є ПДВ,такої громіздкої системи адмістрування ПДВ немає, і тут ми відзначилися своєю бездарністю і тупістю . Виписка ПН які дублюють видаткові накладні це повна дурня.

Віталій Міхов (адміністратор)

ДПС заявляє, що роботу їхніх електронних сервісів відновлено.
Інформацію про подію оновлено.

riyana#4861

Доброго ранку .Зараз 9.37 ранку ,елкабінет не працює,видає -:"Помилка обробки звіту"(((.

info#4320

Доброго дня. Зараз сайти ДФС не відповідають на запроси зовсім.. Що таке трапилось знову ?

Віталій Міхов (адміністратор)

https://tax.gov.ua/ працює

ЄРПН не працює.

"ДПС заявляє, що роботу їхніх електронних сервісів відновлено." Брешут, собаки.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua