Вийшла нова версія програми 0.23.13

Віталій Міхов
20.08.2018, 18:02

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.23.13

Додано:

  • Інтеграція - підтримка роботи з онлайн-програмою "БукКіпер" (передавання звіту з цієї програми до Сонати в один клік).
  • Формат ІПН - підтримка номера паспорта у вигляді ІД-картки (9 цифр) в якості ІПН у профілі підприємства.
  • Логіка ДФС - перевірка кількості додатків для документу J/F1312301.

Виправлено:

  • Імпорт АН - помилкова вимога заповнення ІПН у профілі при імпорті акцизних накладних.
  • Довідник ДПІ - оновлено довідник податкових інспекцій відповідно до офіційного сайту ДФС.
  • Логіка 1ДФ - помилка консолідації даних в 1ДФ з ЄСВ у деяких випадках.

Перейти до сторінки завантаження

Завантажити зі стороннього ресурсу

serg
21.08.2018, 12:50

Во время установки какую-то ошибку показало с текстом ":". Потом, что невозможно выполнить SonataAgent. не является приложением win32

s-kontur2005@ukr.net
21.08.2018, 15:11

Прикольно. Во время установки выбило ошибку ... не запомнила какую правда, а после установки бранмаузер Виндовс заблокировал некоторые функции программы SonataAgent. Это что???

Віталій Міхов
24.08.2018, 08:45

Прикольно. Во время установки выбило ошибку ... не запомнила какую правда, а после установки бранмаузер Виндовс заблокировал некоторые функции программы SonataAgent. Это что???

s-kontur2005@ukr.net

SonataAgent - це частина програми, яка забезпечує інтеграцію Сонати з іншими програмами. У даному випадку - із "БукКіпер". У більшості випадків налаштування брандмауера для цього прописуються автоматично, але це може не спрацювати, якщо у поточного користувача віндовса недостатньо системних прав. Спробуйте перевстановити Сонату, запустивши файл встановлення від імені адміністратора.
Якщо це неможливо, тоді просто перевстановіть і у попередженні брандмауера про блокування SonataAgent натисніть кнопку "Дозволити доступ".
Якщо при повторному встановленні таке вікно не з'являється та інтеграція із "БукКіпер" не працює, тоді можна зробити наступне:
Перейдіть до "Пуск - Панель управління - Брандмауер Windows - Дозволити запуск програми або компонента... (ліворуч)". У списку знайдіть SonataAgent та поставте галки навпроти нього, збережіть зміни кнопкою ОК.

Во время установки какую-то ошибку показало с текстом ":". Потом, что невозможно выполнить SonataAgent. не является приложением win32

serg

Можливо, ваш антивірус змінив код компонента SonataAgent, щоб запобігти його нормальній роботі, оскільки вважає цей компонент шкідливим. Ви можете спробувати перевстановити Сонату, додавши файл встановлення до виключень антивіруса, або тимчасово вимкнути антивірус перед встановленням Сонати.

Олександр
27.08.2018, 19:40

SonataAgent - це частина програми, яка забезпечує інтеграцію Сонати з іншими програмами. У даному випадку - із "БукКіпер"

Такая фишка понадобится скорее всего далеко не всем пользователям программы "Соната". Но без неё невозможно обновить саму "Сонату". Пожалуйста, либо сделайте возможность "интеграции" отключаемой, либо экспериментируйте с ней в отдельных версиях "Сонаты". Кстати, на днях должно быть обновление с новым пенсионным отчетом, может все-таки сделаете "чистое" обновление, без интеграции...

Віталій Міхов
27.08.2018, 20:23

Но без неё невозможно обновить саму "Сонату". Пожалуйста, либо сделайте возможность "интеграции" отключаемой, либо экспериментируйте с ней в отдельных версиях "Сонаты".

Олександр

Інтеграція, як така, та сам "агент" нікому не заважають. Якщо вам не потрібен "БукКіпер", то ви можете працювати із Сонатою, як і раніше, не зважаючи на "агента".

Кстати, на днях должно быть обновление с новым пенсионным отчетом, может все-таки сделаете "чистое" обновление, без интеграции...

Олександр

На даний момент "агент" - це повноцінна частина Сонати, а не експеримент. Він буде присутній і в подальших версіях програми, у тому числі в наступній, з новими формами.

Urok
28.08.2018, 16:21

Безусловно, только Вам решать, что будет в Сонате, а чего - нет. Недовольство "агентом" возникло прежде всего из-за его недоделанности. В частности, на Windows XP. Поэтому, просто доведите его до ума. Что касается того, мешает кому или не мешает дополнительный процесс в системе, то это решать нам - пользователям. В связи с этим, очень бы хотелось, что бы мы не "ручками" удаляли лишнее, правили антивирусы, брандмауэры, а сама Соната предоставила бы нам возможность этот и все остальные "бонусы", не включать.

Віталій Міхов
28.08.2018, 21:52

Агент працює коректно, у тому числі в операційній системі Windows XP. Некоректно працює його реєстрація у системі в деяких випадках, що і буде виправлено у наступній версії.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua