Заява про ПРИЄДНАННЯ до договору про визнання електронних до...

titan_2002

тоді потрібно скасувати всі ключі, окрім бухгалтера?

Вiталій (адміністратор)

Так.

a5tos
19.07.2018, 12:39 (Відредаговано: 19.07.2018, 12:40)

Здравствуйте, подскажите пожалуйста в чем ошибка? Відповідь № 2 Фінальна 18.07.2018 15:46 Помилка ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.

Квитанція №2 Підприємство: Документ: J1392001 Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів 21040021307168J1392001301000000110720182104.XML Реєстраційний номер документу: 9147687941 ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. Усi реквiзити Заяви про приєднання до Договору про визнання електронних документiв/Повiдомлення про надання iнформацiї щодо ЕЦП обов'язковi для заповнення (п.п. 2,13 розд. III). Наказ Мiнiстерства фiнансiв України вiд 06.06.2017 №557 'Про затвердження Порядку обмiну електронними документами з контролюючими органами', зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї України 03 серпня 2017 р. за № 959/30827. (Код: 5) Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.17.21

Вiталій (адміністратор)

"Код 5" зазвичай означає, що у Держреєстрі осіб для вашого підприємства не вказано е-мейл. Його треба туди додати, почекати добу, а потім подати Заяву знову (у Заяві повинен бути вказаний той самий е-майл).

pikulskaya_olga

"Заяву про приєднання..." відправила в ДФС з ЕЦП "директор". Виправила через "Повідомлення" Щоб зареєструвати печатку "Повідомленням..." - додала печатку і підписала спочатку печаткою, потім директором. Прийняли.

Вiталій (адміністратор)

Якщо не використовується ЕЦП бухгалтера, то достатньо тільки Заяви про приєднання.
Якщо при підписанні цієї заяви у профілі встановлено підписи директора та печатки, то печатка реєструється автоматично.

Доброго дня! При зміні ЕЦП відсилаю в органи ДФС Заяву про приєднання до Договору... Квитанція 1 прийнята. А в Квитанції 2 написано: "ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та надішліть його знову. Усi реквiзити Заяви про приєднання до Договору про визнання електронних документiв/Повiдомлення про надання iнформацiї щодо ЕЦП обов'язковi для заповнення (п.п. 2,13 розд. III)."
Пишуть, що "Усі реквізити.. обовязкові для заповнення". Але я не знайшов незаповнених полів в цій заяві, у Вас в програмі все заповнено автоматично і готово до відправки. У чому справа? Дякую.

Код 5. Ви вище пишете, що це не вказаний мій е-майл в заяві. Але він вказаний.

Вiталій (адміністратор)

Код 5. Ви вище пишете, що це не вказаний мій е-майл в заяві. Але він вказаний.

gsa-dt@ukr.net

Прочитайте уважніше, не у заяві.

"Код 5" зазвичай означає, що у Держреєстрі осіб для вашого підприємства не вказано е-мейл. Його треба туди додати, почекати добу, а потім подати Заяву знову (у Заяві повинен бути вказаний той самий е-майл).

Віталій Міхов

lyuda01121987

Доброго дня! Допоможіть будь-ласка... У нашому підприємстві поміняли ключ директора і печатку, ключі бухгалтера не міняли! Ми відправили заяву на приєднання до договору - документ прийнято, дані оновлено ! Та інші звіти не приймаюся, оскільки є якась проблема з підписом бухгалтера !Що ми пропустили? Як підтвердити діючий підпис бухгалтера ? Фактично він ж не помінявся!?

Вiталій (адміністратор)

Гадаю, що при зміні ключа директора, як основного на підприємстві, ДФС автоматично "скидає" усі інші ключі.
Спробуйте подати Повідомлення J1391103, у таблиці якого вкажіть тільки бухгалтера (так воно і заповнюється за замовчуванням). При цьому у профілі повинні бути налаштовані усі підписи: нові - директора та печатки, і старий - бухгалтера.

lyuda01121987

Ми пробували набирати звіт J 1391103 (повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису) та прийшла негативна квитанція. Що ми зробили не так ?

Вiталій (адміністратор)

Не треба його набирати. Спробуйте зробити, як я вам порадив - встановіть усі вказані вище ключі до профілю, створіть J1391103, переконайтесь, що у його табличній частині є один рядок щодо ЕЦП бухгалтера, більше нічого туди не вносьте, підпишіть та відправте.

Якщо у цьому випадку теж буде помилкова квитанція - наведіть повний текст помилки, щоб можна було взнати, що саме не так.

lyuda01121987

Така помилка: Документ не може бути прийнятий - Повідомлення про надання інформації щодо електронного цифрового підпису надається за основним місцем обліку (2408). Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.2.18.14

Вiталій (адміністратор)

То у помилці все сказано - цей документ подається тільки за основним місцем обліку.

lyuda01121987

Тобто цей документ подає місцеве відділення ДПІ, а ми до нього звертаємося з паперовим варіантом повідомлення ! Правильно?

Вiталій (адміністратор)

Ні.
Ключі реєструються тільки раз - в основній ДПІ. Додатково подавати Заяву про приєднання чи Повідомлення до не основних ДПІ не потрібно.
Ви одразу можете подавати звітність до інших (місцевих) ДПІ, після того, як у податковій зроблять для вас відповідні налаштування.

Добрый день! сгенерировала новые сертификаты в эл. виде через программу налоговой. Отправила "Заяву про приєднання до договору про визнання електронних документі" пришла квитанция: ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та надішліть його знову. Невiдповiднiсть реєстрацiйних даних автора, зазначених у Заявi про приєднання до Договору/Повiдомленнi про надання iнформацiї щодо ЕЦП, даним Єдиного державного реєстру та Державного реєстру фiзичних осiб-платникiв податкiв (п.п. 9,13 розд. III). Наказ Мiнiстерства фiнансiв України вiд 06.06.2017 №557 'Про затвердження Порядку обмiну електронними документами з контролюючими органами', зареєстрований в Мiнiстерствi юстицiї України 03 серпня 2017 р. за № 959/30827. (Код: 2) Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.3.0.11

В чем может быть проблема? В ЕДР информацию сверила, вроде все правильно.

Вiталій (адміністратор)

Ми можемо робити висновки тільки на основі того ж тексту квитанції, який є у вас.
"Код 2" ні про що не говорить, і ніде немає жодних нормативів ДФС стосовних цих "кодів". Можливо, у Реєстрі не вказано е-мейл підприємства або він не збігається із тим, що був вказаний у Заяві, або ви відправили її з іншого е-мейлу (бувало й таке).
Можливо, справа зовсім не у пошті. Іноді податкова лається, коли у Заяві не вказано "ФОП" у назві суб'єкта, або ще щось не так.
Заяву перевіряють люди ДФС "на місцях, тому вони можуть щодо чого завгодно причепитися.
Вам краще зателефонувати до місцевої ДПІ та дізнатися, що конкретно не так у вашій Заяві.

ПС. Ще може бути, що ви не усі дані вказали у сертифікаті чи вказали не правильно. Краще, коли ЕЦП формують спеціалісти АЦСК.

O. I. S.
15.02.2019, 17:53 (Відредаговано: 15.02.2019, 18:00)

Здравствуйте! Обновили через "ПриватБанк" эл. ключи, все подтянуло, обновились сроки, но теперь хочу отправить" Заяву про ПРИЄДНАННЯ до договору про визнання електронних документів" и вот какая квитанция мне пришла:


*Квитанція №1

Підприємство: ...

Документ: J1392001 Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів

112600...J1392001100000000110220191126.XML

Документ доставлено до Державної фіскальної служби України 15.02.2019 в 17:02:22

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.

При необхідності виправте документ та надішліть його знову.

Інформація - діюча Заява присутня: від 12.02.2018 № 1, файл '112600...J1392001100000000110120181126.XML'

Порушено вимоги статті 13 Закону України "Про електронний цифровий підпис": сертифікат прострочено за даними АЦСК - сертифікат

директора із діючої Заяви: ЄДРПОУ: '...', ДРФО: '...', № '00787758002447e500000004e88193bba1ed840d', видавець: 'UA-

14360570-1' 'АЦСК ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»', найменування: '...',

дата завершення: '08.02.2019', поточна дата: '15.02.2019'

Дію Договору припинено, продовжується обробка нової Заяви.

Порушено вимоги пункту 4 розділу ІІІ Порядку обміну електронними документами з контролюючими органами, затвердженого наказом

Міністерства фінансів України від 06.06.2017 № 557, а саме: податковий документ в електронному вигляді має невірну послідовність підписів

ЕЦП - відповідно до пункту 4 розділу ІІІ Наказу № 557, на Заяву про приєднання до Договору спочатку накладається ЕЦП керівника, після нього

за наявності електронна печатка.

Фактично документ підписано 2 ЕЦП. Перший ЕЦП повинен мати тип "Печатка".

Відправник: Центральний портал прийому звітності ДФС України, версія 2.3.1.16*


Что это значит? И что нужно сделать?

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua