Терміновий звіт про виробництво промислової продукції.

berev@mail.ru
03.11.2017, 12:08

Добрый день. Не принимает статистика отчёт. У меня единицы измерения в гр.Б стоят "т" (тонни). В гр.1, 2, 3 стоит цифра 2.000000. В квитанции говорится: "ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. Помилки: Якщо назва одиниці вимірювання продукції не містить 'тис' або 'млн', то дані в гр.1 повинні вводитися з 0 після коми Якщо назва одиниці вимірювання продукції не містить 'тис' або 'млн', то дані в гр.2 повинні вводитися з 0 після коми Якщо назва одиниці вимірювання продукції не містить 'тис' або 'млн', то дані в гр.3 повинні вводитися з 0 після коми". Что я делаю неправильно? Этот отчёт я просто скопировала с прошлого месяца, изменив цифры.

Віталій Міхов
03.11.2017, 13:25

Переконайтеся, що для усіх рядків таблиці у графах 1, 2, 3 після коми стоять самі нулі.
Якщо усе вірно, тоді треба звернутися до місцевого відділення Держстату за консультацією - можливо, це некоректна перевірка звіту на шлюзі Держстату.

berev@mail.ru
03.11.2017, 13:39

Спасибо. Я делала отчёт несколько раз, изменяя порядок и способ ввода цифр. Даже внося первую цифру "2" и нажимая "ентер", когда нули сами подставляются (таким способом, полагаю, исключена ошибка ввода иной цифры или буквы), отчёт всё одно не принимался. Буду звонить.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua