При реєстрації податових накладних частково реєструються нак...

dlgp.galsillis@gmail.com
17.10.2017, 00:17

Доброго вечора При реєстрації податових накладних частково реєструються накладні але немає реєстраційного номеру в списку .Вимушена перевіряти в електроному кабінеті факт реєстрації .Якщо зробити запит по ній то також показує .що дана накладна внесена до держ.реєстру. Такі збої уже у мене другий місяць трапляються. А також і по отриманих ПН- у витягах є- в списку немає.Другий факт дуже ускладнюєроботу при підготовці податкової декларації.Чи спостерігаються ще у когось такі моменти ?

Віталій Міхов
17.10.2017, 09:45

Доброго вечора При реєстрації податових накладних частково реєструються накладні але немає реєстраційного номеру в списку .Вимушена перевіряти в електроному кабінеті факт реєстрації

dlgp.galsillis@gmail.com

Що означає "частково реєструються" з точки зору Сонати? Реєстраційний номер встановлюється для ПН тільки за фактом надходження позитивної квитанції №2, оскільки саме там він вказаний. Для цих "проблемних" ПН вам надійшли другі квитанції та чи вказано у них реєстраційний номер?

А також і по отриманих ПН- у витягах є- в списку немає.Другий факт дуже ускладнюєроботу при підготовці податкової декларації.

dlgp.galsillis@gmail.com

Це означає, що податкова не надіслала вам самі файли накладних - тільки витяги. Таке відбувається повсякчас, коли у ДФС якісь негаразди із роботою серверів (а особливо - наприкінці терміну подання ПДВ). Зробити із цим ми нічого, на жаль, не можемо - тільки чекати, поки у них все налагодиться.
Можу порадити повторювати такі запити періодично (раз на добу), поки не отримаєте самі накладні.

dlgp.galsillis@gmail.com
17.10.2017, 12:11

Дякую за відповідь

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua