ПРОБЛЕМА:Программа на вашем хост-компьютере разорвала устано...

afanasenko_ov@mail.ru
27.07.2017, 14:16

При відправці звіту вибиває цю помилку, як виправити?: Программа на вашем хост-компьютере разорвала установленное подключение.

Чайка Сергей (office@sonata.biz.ua)
27.07.2017, 15:15

Щось блокує Сонату. Треба коректно налаштувати ваш антивірусник або файервол.

soooft@rambler.ru
04.08.2017, 12:46

аналогично а раньше проблем не было и антивирусник отключен такая ошибка появилась после того, как были получены новые ключи и сертификаты АЦСК новые сертификаты ввели через криптобиблиотека- переглянути сертывыкати - импортувати ключ ввели в профиле предприятия и ... и еще пишет помилка при перевірці налаштування ВИхідного серверу the token supplied to the function is invalid

time out error occured (почта на мете юэй - в ней пометки поп3 есть и раньше со старыми ключами работала) подскажите. что делать?

Віталій Міхов
04.08.2017, 20:56

Від ключів це не залежить.
Зверніться до комп'ютерного спеціаліста, нехай він проаналізує, що може не давати програмам доступу до інтернет з вашого комп'ютера.
На жаль, через форум чи усну консультацію, це навряд чи вдасться зробити.

shavintoly@ukr.net
14.08.2017, 16:55

Аналогічна проблемка, Колись була така ж, але перейшов на ресурс пошти "яндекс", там все працювало без проблем. Потім, все заблокувалося..... спробував знову зробити пошту на ukr.net, все працювало до сьогодні, знову щось заваджає, а що - невідомо.... Чи може сама пошта щось заблокувала, все включено........спробую другий ресурс........ Щойно створив пошту на meta.ua, все працює, пошту перевіряє , надсилає повідомлення, так, що справа не в машині..... і не в блокування антивіруса, чи файрволу, щось тут із самою поштою ukr.net.....можливо потрібно зв'язуватись із провайдером, можливо на їх серверах щось блокується.......

Віталій Міхов
15.08.2017, 11:43

можливо потрібно зв'язуватись із провайдером, можливо на їх серверах щось блокується.......

shavintoly@ukr.net

Такий варіант теж можливих, хоча і рідко. Іноді провайдер може заблокувати доступ до пошти із вашого IP-діапазону, якщо поштовик поскаржиться їм на спам від когось із ваших "сусідів" по IP.

a.m.777@ukr.net
18.01.2018, 18:09

В мене теж така проблема. Зразу все було в порядку. Програма приймала квитанції і відправляла звіти. А зараз теж пише: Программа на вашем хост-компьютере разорвала установленное подключение." Як мені виправити ситуацію?

Віталій Міхов
19.01.2018, 11:33

Порада вам буде така сама, як і іншим користувачам вище:

Зверніться до комп'ютерного спеціаліста, нехай він проаналізує, що може не давати програмам доступу до інтернет з вашого комп'ютера. На жаль, через форум чи усну консультацію, це навряд чи вдасться зробити.

Блокувати може антивірус, файрвол, проксі-сервер чи системні налаштування безпеки.

Раиса (arturprod@gmail.com)
16.03.2018, 20:34

Не могу получить квитанции.Что делать?

Віталій Міхов
16.03.2018, 22:00

Чому саме не можете, якась помилка з'являється, яка саме?
ПС. У вікні прийняття пошти можна натиснути "Детально" і дізнатися про подробиці операції.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua