порядок наложения ЕЦП

aleksandra.skliar@ml-company.com.ua
10.07.2017, 15:21

Подскажите пожалуйста, как изменить порядок наложения ЕЦП при подписании НН?. У меня первая- печать, вторая -бухгалтер. Налоговые очень хорошо регистрировались . Сегодня отправила на регистрацию отрицательную корректировку - не принята по причине нарушения порядка наложения подписей

Віталій Міхов
10.07.2017, 15:29

Порядок підписів визначається ПКУ, тому змінювати його не треба - у Сонаті він коректний.
Ваша проблема у тому, що мінусовий РК: а) підписується спочатку продавцем, а потім також і покупцем; б) реєструється покупцем.
Тобто, Продавець повинен створити РК, підписати та відправити його контрагенту. Покупець повинен цей РК прийняти від контрагента, підписати та відправити вже на реєстрацію.

Xenia
18.07.2017, 09:32

У мене такаж проблема але не приймається!

Xenia
18.07.2017, 09:54

Так, все вірно! Постачальник створив, підписав, направив "покупцю" -покупець підисує і відсилає на реєстрацію в органи ДФС. Документ не приймається!!!

Віталій Міхов
18.07.2017, 18:07
  • Як саме передавали цей РК покупцю? Через сервер обміну ДФС чи якимось іншим чином?
  • Після прийняття РК покупцю бажано подивитися у властивостях цього документу - чи наявні підписи продавця. Потім можна підписати та знову подивитися - повинні бути вже підписи продавця та власні. За умови реєстрації такого РК ДФС не надішле помилку про порядок підписів.

ПС. Не треба для цього плодити теми - ми ж вроді з вам тут спілкуємося.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua