Отримання інформації з реєстру податкових накладних

Литвиненко Микола (mtbe@ukr.net)
10.07.2017, 11:53

Підприємство почало використовувати сонату з 05.07.17, для отримання інформації по податковим накладним за червень створили та відправили запити про стан реєстрації податкових накладних з установкою відмітки "імпорт документів з квітанцією", отримали витяги та податкові накладні, але податкові накладні не містять квітанцій та номерів реестрації - як отримати інформацію по цим накладним? Вигляд податкових у реєстрі

Віталій Міхов
10.07.2017, 12:08

але податкові накладні не містять квітанцій та номерів реестрації - як отримати інформацію по цим накладним?

mtbe@ukr.net

Дані у витягу - це все, що можна отримати з ЄДРПН наразі. Реєстраційний номер вказується тільки у квитанції на подану накладну. Саму цю квитанцію ЄДРПН не видає, на жаль. Можна спробувати експортувати квитанції з тієї програми, де вони знаходяться, (у початковому вигляді, зашифровані шлюзом ДФС та із транспортним заголовком), а потім імпортувати їх до Сонати. Або зателефонувати на шлюз ДФС та попросити переслати потрібні квитанції ще раз (хоча навряд чи вони на це підуть, якщо таких квитанцій багато).
Інших варіантів немає.

nata_zp@ukr.net
10.07.2017, 17:54

Добрый день!Подскажите,пожалуйста,я отправила запит,а в ответ система пишет - хост неизвестен.Что делать в этом случае?Что это означает?

Віталій Міхов
10.07.2017, 18:17

Це означає: або у вас на той момент не було інтернету, або Сонаті щось заважає із ним працювати (антивірус, файрвол, проксі-сервер тощо).

lanhykdima@gmail.com
25.07.2017, 17:18

Добрый день!Подскажите,пожалуйста, створили та відправили запити про стан реєстрації податкових накладних в разделе запити та витяги все пришло, а вроздели отримані видані нету как их туда втянуть

Ольга
27.07.2017, 15:52

как их туда втянуть

Вам слід повторно створити та відправити Запит до ЄДРПН на дані ПН. Також зверніть увагу на те, що в Запиті слід вказувати галочку на помітці "Імпорт документу з квитанцією"

5146fon@gmail.com
29.07.2017, 21:09

Администраторы отзовитесь , тех поддержка на выходных не работает, Я думаю У меня что то с настройками. Утачнёнка к декларации сегодня прошла а накладные в ступоре весь день. запросы ходят, незнаю что делать, просто паника, почту пробовал менять, на разные ПК, ставил программу , одно и тоже , Прошу Выйти на связь

Віталій Міхов
31.07.2017, 14:02

Самі накладні у відповідь на запит надходять із затримкою, останнім часом навіть до кількох днів. Зачекайте деякий час. Якщо нічого не буде - спробуйте продублювати запит.

ПС. Не треба спамити на форумі цим повідомленням у різних темах та кожні 10-15 хвилин. Це призведе до блокування вашого акаунту на форумі Сонати.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua