Податкові накладні - технічні символи

zvit39149694@ukr.net
10.05.2017, 11:03

Доброго дня! Допоможіть у вирішенні питання. Починаючи з технічної документації (+договір, специфікації, видаткові) номенклатура включає в себе позначення α=11,25º. В 1с при вводі номенклатури програма незаперечує проти цих символів. При завантаженні податкової накладної до Сонати - 1й та останній символи замінюються знаками питання "?" тобто "?=11,25?". Замінюю знаки питання у Сонаті на потрібні символи, зберігаю, виходжу з документа, потім знову його відкриваю і картина та сама "?=11,25?". Питання як зареєструвати податкову накладну, якщо відомості у податкових та первинних документах мають бути іднетичними????? При зверненні до тех.підтримки - отримала відповідь, що дані символи не є кирилицею, тому підтримуватись у програмуванні хмл не будуть(((( Що робити?

Віталій Міхов
10.05.2017, 11:54

Електронна звітність згідно із встановленим ДФС форматом формується у вигляді XML-файлу з кодуванням "windows-1251". Це кодування не підтримує літери грецького алфавіту та інші спеціальні символи. Тобто, знаки питання з'являються ще до Сонати, у момент експорту накладної до файлу. Це ви, до речі, можете перевірити, відкривши отриманих з 1С файл у блокноті.
Цю проблему не можна вирішити інакше, ніж зміною формату електронної звітності, а це вже, на жаль, виходить далеко за межі нашої діяльності.
Я можу вам порадити тільки звернутися до Інформаційно-довідкового департаменту ДФС за консультацією з цього приводу. Скоріше за все, вам доведеться заміняти ці символи аналогічними кириличними чи латиницею.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua