неправильоно заповнюється номенклатура при вибору коду послу...

ulafiori@gmail.com
10.04.2017, 12:10

Коли вибираю код послуги з класифікатору послуг, номенклатура автоматично прерписується на назву з класифікатора, хоча перед тим я заповнила правильну назву таку як в первинних документах. Виправити це можна, потрібно просто видалити назву, що автоматично заповнилась і знову вручну написати. Але це додаткова робота, раніше цього не було, як вимкнути це атоматичне заповнювання бо воно не є правильним.

Віталій Міхов
10.04.2017, 13:41

Виправити це можна, потрібно просто видалити назву, що автоматично заповнилась і знову вручну написати.

ulafiori@gmail.com

Можна зробити інакше. Внесіть у довідник (Меню - Довідники - Товарів та послуг) свої послуги, вкажіть їм коректні назви та код ДКПП, збережіть.
Потім у накладній натисніть на кнопку "..." у колонці УКТЗЕД (на жаль, поки тільки у цій графі), у довіднику перейдіть на вкладку "Довідник товарів та послуг" та оберіть внесену вами послугу. Назва та код проставляться автоматично.

ulafiori@gmail.com
10.04.2017, 16:48

Дякую за допомогу, але нажаль це не мій варіант, тому що я ремонтую авто і номенклатура послуг включає марку авто, тому послуги щоразу інші

Віталій Міхов
11.04.2017, 21:27

Тоді у накладній просто спочатку обирайте код ДКПП, а потім вже коригуйте назву та ну, яка вам потрібна. Автоматична зміна назви відбувається у момент вибору послуги із довідника. Отже, якщо вказувати спочатку код, а потім назву - нічого не затреться.

раніше цього не було, як вимкнути це атоматичне заповнювання бо воно не є правильним.

ulafiori@gmail.com

Таке було завжди. Це стандартна поведінка для звітів, де існує вибір якихось даних із назвою з довідника. Врешті решт, ви можете не обирати з довідника код ДКПП, а вносити його вручну, як і назву.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua