Не активна графа "Наявність рішення" про незастосування кори...

Tanyasworld7@gmail.com
28.02.2017, 09:56

Не активна графа "Наявність рішення" про незастосування коригувань в Декларации по прибыли!!! В Медке эта графа -активна- можно поставить отметку про наявність такого рішення , а в Сонате такого нет! Вторая графа только активна ,где нужно номер и дату решения ставить, а графа для отметки о наличии такого решения-не активна! Дело в том,что наше предприятие-новостворене, и отметку мы должны поставить обязательно!! Этот выбор предприятие делает один раз и навсегда! Помогите пож-та!

Віталій Міхов
28.02.2017, 10:26

Електронним форматом цього документу не передбачено поле для відмітки про наявність. Про це у податківців свідчить сама наявність рядка відповідної таблиці. Вам достатньо тільки додати рядок та прописати реквізити (номер, дату і те, що потрібно).

Tanyasworld7@gmail.com
28.02.2017, 10:31

Дякую за відповідь, але ж здивована, чому в різних ПЗ різні можливості відносно заповнення цієї графи... А для чого додавати ще рядок - він такий самий як і перший: графа 1 - неактивна, а графа 2 - активна.

Віталій Міхов
28.02.2017, 10:35

Дякую за відповідь, але ж здивована, чому в різних ПЗ різні можливості відносно заповнення цієї графи...

Tanyasworld7@gmail.com

Медок просто намалював вам галку, але це не означає, що вона хоч щось робить і присутня у даних, які йдуть до ДФС.

А для чого додавати ще рядок - він такий самий як і перший: графа 1 - неактивна, а графа 2 - активна.

Tanyasworld7@gmail.com

Там трохи різні таблиці. Знизу одне рішення - один рядок, тому галка не потрібна. Зверху одна галка на всі рядки, тому вона потрібна окремо.

Tanyasworld7@gmail.com
28.02.2017, 10:44

Вибачне, не зрозуміла, що мається на увазі - про знизу і зверху- там один рядок , додаємо такий самий ,але він відрізняється від першого? (ми як користувачі цього не бачимо?але різниця в залежності від того-додати чи ні той рядок- ТАК?).То же требо додати ще один (без галки) і заповнити його, а перший рядок залишити пустим-без змін.Так?

Віталій Міхов
28.02.2017, 10:56

Вибачне, не зрозуміла, що мається на увазі - про знизу і зверху- там один рядок , додаємо такий самий ,але він відрізняється від першого? (ми як користувачі цього не бачимо?але різниця в залежності від того-додати чи ні той рядок- ТАК?)

Tanyasworld7@gmail.com

Відрізняється зв'язком із суттю таблиці.
Ви про це не переймайтесь. Як я вже написав, якщо ви хочете зафіксувати рішення про незастосування коригувань, вам достатньо тільки додати рядок у останній таблиці та прописати реквізити (номер, дату і те, що потрібно).

Tanyasworld7@gmail.com
28.02.2017, 11:09

Дякую Вам!

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua