ЗВІТ про використання доходів (прибутків) неприбуткової орг...

bfml@ukr.net
09.02.2017, 19:54

Відправив ЗВІТ про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. Все успішно прийнято. Але податкова дзвонить і наполягає (причому, всім неприбутковим організаціям) - що такий звіт не приймає, бо хоче до звіту ще й фінансову звітність! Бо згідно Податкового кодексу: .

46.2. ......... Фінансова звітність, що складається та подається відповідно до цього пункту платниками податку на прибуток та неприбутковими підприємствами, установами та організаціями, є додатком до податкової декларації з податку на прибуток (звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) та її невід’ємною частиною. ................ .

Причому, такі зміни прийняли перед самим новим роком.

То яким чином до такого звіту можна додати фінансову? Може хтось з користувачів знайшов вихід?

Віталій Міхов
10.02.2017, 10:18

До цього звіту не можна додати інші у сенсі пакету, тому що він є окремим.
Але податкова від вас цього і не вимагає. Вони просто кажуть, що окрім даного звіту, ви повинні подати ще фінансову звітність.
Просто окремо створіть потрібний фін. звіт у Сонаті та відправте.
ПС. Для цього зручно користуватися пошуком по назві у вікні вибору бланку програми - http://sonata.biz.ua/help/doc_stvorennja.html

yurybka@yandex.ua
26.02.2017, 21:55

А фінзвіт попаде в ДФС? У бланку звіту написано: отримувач "Управління статистики". Чи розсилка іде на ДФС і статуправління одночасно?

yurybka@yandex.ua
26.02.2017, 21:58

На фінзвіт прийшла квитанція 2 від статуправління, а на Звіт неприбуткових - від ДФС. Як взнати чи є в ДФС фінзвіт?

bfml@ukr.net
27.02.2017, 09:29

зі своєю податковою владнали так (бо вони самі не знають, як правильно): на паперових носіях заніс в податкову фінзвітність, там його зареєстрували, потім в той же день ввечері (щоб дати були однакові) відправив повторно звіт неприбуткових з галочками по фінзвітності

yurybka@yandex.ua
27.02.2017, 18:49

На фінзвіт прийшла квитанція 2 від статуправління, а на Звіт неприбуткових - від ДФС. Як взнати чи є в ДФС фінзвіт?

yurybka@yandex.ua

електронному кабінеті фінзвіт в реєстрі світиться із реєстраційним номером, але не відкривається. Пише "Помилка 404 Not Found". Я не розумію, його в податковій бачать чи ні? Бо на бух.формух пишуть, що податківці кажуть має бути кв.2. Що робити?

Віталій Міхов
27.02.2017, 20:54

На фінзвіт прийшла квитанція 2 від статуправління, а на Звіт неприбуткових - від ДФС. Як взнати чи є в ДФС фінзвіт?

yurybka@yandex.ua

На будь-який фінансовий звіт, відправлений із Сонати (чаркод якого починається на літеру S), надходять дві квитанції (не враховуючи повідомлень). Квитанція №1 підписана Фіскальною службою і свідчить про те, що їх центр у Києві цей звіт отримав. Квитанція №2 підписана Держстатом, і відповідно свідчить про отримання Держстатом цього самого звіту. Якщо ви отримали обидві квитанції - значить все добре, і звіт доставлено туди, куди треба.

ПС. У податковій може бути дві проблеми:

  1. Їх центр у Києві глючить і не відсилає дані про звіт на райони, тоді місцевий інспектор ваш звіт не бачить. Зазвичай це тимчасове явище.
  2. Наскільки я чув, не всі податкові інспектори мають доступ до фінансової звітності (просто не бачать її у своїй системі), про що потім голосно заявляють платнику, замість того, щоб звернутися спочатку до свого начальника.

електронному кабінеті фінзвіт в реєстрі світиться із реєстраційним номером, але не відкривається. Пише "Помилка 404 Not Found". Я не розумію, його в податковій бачать чи ні?

yurybka@yandex.ua

По-перше, кабінет не має до Сонати жодного відношення і ми не можемо знати, що робити з його помилками та проблемами. Зверніться, будь ласка, до тех. підтримки Кабінету. По-друге, Кабінет глючить постійно, і дуже надіятися на нього не варто.
А сказати, чи бачать ваш звіт у податковій, очевидно можуть тільки податківці.

Бо на бух.формух пишуть, що податківці кажуть має бути кв.2. Що робити?

yurybka@yandex.ua

Про квитанції я детально розписав вище.

yurybka@yandex.ua
27.02.2017, 22:22

Щиро дякую за пояснення, бо в людей реально паніка, особливо на бух.форумах...

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua