Вийшла нова версія програми 0.20.3.1

Віталій Міхов
12.12.2016, 13:31

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.20.3.1

Додано:

 • Перетворення ЄСВ - можливість створення нової версії (11) бланків ЄСВ на основі старих (версія 10). Для цього оберіть необхідні документи у списку звітів, натисніть на них правою кнопкою миші та оберіть "Створити нову версію ЄСВ".
 • Оновлення полів звіту - можливість оновити дані реквізитів будь-якого звіту у відповідності до свіжої інформації у профілі підприємства (назва підприємства, реквізити посадових осіб, коди та назви відділень держ. органів тощо). Для цього у відкритому звіті оберіть "Додатково - Оновити поля документу".
 • Оновлення програми - тепер, якщо натиснути "Меню - Допомога - Перевірити наявність оновлення", то (за умови неактуальної версії) Соната одразу запропонує вам завантажити оновлення автоматично та встановити його. У випадку виникнення помилки на якомусь етапі, буде запропоновано перейти на офіційний сайт для ручного завантаження.

Виправлено:

 • Реєстрація РК продавцем - замість жорсткої заборони відправлення на реєстрацію від'ємного розрахунку коригування продавцем, тепер з'являється попередження (для можливості реєстрації операції, звільненої від ПДВ).
 • Реєстрація РК на неплатника - помилка, за якої не можливо було з відкритого розрахунку коригування, оформленого на неплатника, відправити його на реєстрацію.
 • Відправлення РК АН контрагенту - помилка, за якої відправлення розрахунку коригування на акцизну накладну завжди відбувалося через пошту. Тепер, за наявності відповідних налаштувань у профілі, такий РК можна відправити за допомогою серверу обміну ДФС.
 • Відправлення РК АН на реєстрацію - помилка, за якої було неможливо відправити на реєстрацію отриманий від контрагента розрахунок коригування до акцизної накладної (неактивна кнопка). Для виправлення помилки зі створеними раніше РК може знадобитися "Меню - Сервіс - Відновити заголовки".
 • Дата заповнення в ЄСВ - при створенні копії нової версії звіту ЄСВ дата заповнення таблиць залишалася старою.
 • ЄСВ у майстрі Єдиного податку - майстер Єдиного податку створював та розраховував стару версію звіту ЄСВ.
 • Прийняття квитанцій - помилка "Access Violation" у деяких випадках під час прийняття квитанцій.
 • Повторне відправлення ПН та РК - повернуто можливість повторного відправлення податкових накладних та розрахунків коригування на реєстрацію у разі відхилення (для реєстрації документу після поповнення ліміту).
 • Довідник ДПІ - оновлено дані довідника ДПІ по Херсонській області та деяких інших регіонах.

Перейти до сторінки завантаження

Завантажити зі стороннього ресурсу

Українець
12.12.2016, 15:27

Привіт. Поставив вер. 0.20.3.1 і спробував відправити звіт, але вискакує помилка про налаштування пошти. на вер. 0.20.2 все добре відправляється P.S. Розібрався. замість папки TEMP ............local settings\Application data\Temp чомусь валявся файл

vatzct
20.12.2016, 11:58

З цієї версії соната при підписанні звітів додатково почала лізти на acskidd.gov.ua, masterkey.com.ua, ca.informjust.com.ua, uakey.com.ua, docflow.ezvit.com.ua можливо ще кудись, раніше так не робила. Для чого це зроблено?

І до яких ip-адрес треба відкрити доступ сонаті для нормальної роботи (повний перелік будьласка, щоб не перглядати логи сервера)?

Дякую.

Віталій Міхов
20.12.2016, 12:18

Соната "лізе" на сервери АЦСК у двох випадках:

 • якщо у сховищі сертифікатів немає сертифіката відповідного ключа, який у цей момент використовується (підписання, шифрування, розшифрування тощо);
 • якщо у налаштуваннях криптобібліотеки увімкнено використання додаткових серверів (CMP, OCSP, TSP тощо).

Вимкніть сервери у налаштуваннях криптобібліотеки, або скиньте її налаштування за замовчуванням та переконайтеся, що до всіх ваших ключів у сховищі вже лежать сертифікати. Тоді на сервери АЦСК програма заходити не повинна.
Але це не дуже коректна ситуація, тому що сертифікат ключа у будь-який момент може бути скасовано або просто закінчиться його дія. За відсутності доступу до АЦСК Соната про це знати не буде і бухгалтер отримає на свою звітність негативні квитанції. Я гадаю, що сервери центрів сертифікації ключів досить надійні джерела, щоб внести їх до виключень на сервері.


Список актуальних на даний момент серверів АЦСК:

acskidd.gov.ua:80
masterkey.com.ua:80
ca.ksystems.com.ua:80
ca.informjust.ua:80
uakey.com.ua:80
ukrcc.com:80

docflow.ezvit.com.ua

А це ви вже поплутали з Медком) Ця адреса належить внутрішньому серверу документообігу Медка і Соната до нього ніякого відношення не має. Відповідно і "лізти" на нього не може.

vatzct
20.12.2016, 12:24

А це ви вже поплутали з Медком) Ця адреса належить внутрішньому серверу документообігу Медка і Соната до нього ніякого відношення не має. Відповідно і "лізти" на нього не може.

Медка немає, тож звідки?

Список актуальних на даний момент серверів АЦС

Дякую.

Віталій Міхов
20.12.2016, 13:24

Медка немає, тож звідки?

Теж питання. Але ж я чітко бачу по коду програми, що у неї немає таких адрес у якості місця призначення)
Подивіться, чи на docflow.ezvit.com.ua заходить саме процес sonata.exe, чи може якийсь інший.

vatzct
20.12.2016, 13:29

Добре, спробую покопати в цьому напрямку.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua