Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва J0901106

Xhazard (автор теми)

Не можу в програмі знайти Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва з чаркодом J0901106, що подається до фіскальної служби.

Вiталій (адміністратор)
30.09.2016, 12:26 (Відредаговано: 30.09.2016, 12:31)

Він вже півтора роки не існує.
Фінансова звітність тепер подається із літерою S і автоматично потрапляє до обох установ (ДФС та Держстату).
Для відправлення S-звітів вам треба налаштувати у профілі Сонати сторінку "Держстат", потім у списку бланків у пошуку внесіть "Фінансовий звіт суб'єкта" та натисніть кнопку з лупою.

Xhazard (автор теми)

Я знаю. Але бухгалтеру потрібно здати звіт за попередній період, який не здавався раніше (забули). Штраф уже виписано, але звіт податкова вимагає здати.

Вiталій (адміністратор)

Податкова звітність за попередні періоди подається на формі, яка є чинною на момент подання.
У будь-якому разі, форма J0901106 вже технічно не прийметься на шлюзі.

Лілія

В мене теж така проблема подаю фінзвіт за 2015 рік разом з декларацією ....код звіту S0110011 ....отримала квитанцыю №2 НЕ прийнято: ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. Виявлені помилки: Документ не може бути прийнятий - початок дії форми - січень 2016 р..

Яким чином тоді подать звіт за минулий період????

Вiталій (адміністратор)
12.10.2016, 17:30 (Відредаговано: 12.10.2016, 17:30)

Яким чином тоді подать звіт за минулий період????

З точки зору Сонати - обрати минулий період при створенні звіту та відправити. Іншого нічого не можна зробити з цими звітами, оскільки фін. звітність за новими формами (з літерою S) не має варіантів подання "уточнююча" або "нова звітна", як у інших звітах ДФС.
Якщо у такому варіанті надходить помилка, то, гадаю, вам треба запитати роз'яснення у податковій.

irunka.makovey

скажіть будь ласка, в податковій хочуть цей звіт на флешці, в якому форматі має бути файл xls,doc чи xml? в мене підприємство немає ЕПЦ і я не знаю як мені здати цей звіт.коли прийшла в податкову і принесла звіт з новою формою S мені сказали що такий не прийметься ,бо всі звіти що здають в ДФС мають позначку J...

Вiталій (адміністратор)

Саме цей звіт (J0901106) ви не зможете створити у Сонаті, бо для електронного звітування він вже не актуальний. Як я зрозумів, у "Податковому блоці" в місцевих ДПІ він працює, але при цьому не проходить його актуальний замінник S0110011 (браво, ДФС; адже є наказ Кабміну та офіційне повідомлення податкової з цього приводу - http://sfs.gov.ua/elektronna-zvitnist/platnikam-podatkiv-pro/povidomlennya-platnikam-pod/178008.html).
На флешці до податкової, наскільки я знаю, звіт треба нести у форматі XML (а взагалі вони вам повинні були сказати, у якому форматі, раз хочуть від вас флешку).

ПС. Можливо, кращим і простішим варіантом для вас буде оформити цифровий ключ, тим паче, що підприємство не тільки фін.звіт подає, як я розумію. Зробити це досить просто - http://ksystems.com.ua/, або навіть і безкоштовно - у ДФС.

irunka.makovey

а можливо цей звіт якось самому зробити вручну? робити ключі для підприємства мені не вигідно,бо воно не діюче а звіти тільки річні і квартальні(

Вiталій (адміністратор)

а можливо цей звіт якось самому зробити вручну?

Формати звітності опубліковані на сайті Держстату - http://www.ukrstat.gov.ua/elektr_zvit/po.htm. Ви можете самостійно створити відповідний XML-документ за схемою та заповнити його, якщо знаєте як.

робити ключі для підприємства мені не вигідно

У ДФС ключі видають безкоштовно. Це вигідніше, ніж кожен квартал мати такий клопіт зі звітністю.

irunka.makovey

а якщо я через блокнот відредагую цей звіт ще старої форми J, коли вона ще була діючою? приймуть такий звіт?

Вiталій (адміністратор)

Це питання не до мене, а до "тих, хто приймає".
Відповідно до листа ДФС, який я вказував вище, фін. звітність із літерою J взагалі не повинна прийматися податковою.

irunka.makovey

дуже дякую за допомогу)

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua