Вийшла нова версія програми 0.19.0.2

Віталій Міхов
16.08.2016, 15:00

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.19.0.2

Виправлено:

  • Друк у PDF - помилка FO-процесора при спробі друку звітів через PDF у деяких випадках.
  • Створення копії - помилка "Access Violation..." при створенні копії звітів з додатками.
  • Прострочені накладні - колір податкових накладних, які зареєстровані у порушення 15-денного терміну змінено з червоного на синій, додано підказку; також виправлено помилку, коли накладна помічалася простроченою при реєстрації в останній день.

Перейти до сторінки завантаження

Посилання для завантаження зі стороннього ресурсу

ZvitBDn
16.08.2016, 16:16

При створенні картки приєднання до ПФУ во властивості файлу НЕ ПРОПИСУЄТЬСЯ "Районе управління пенсійного фонду". Необхідно після створення документа заходити у Властивості і вибирати там потрібне значення "Районе управління пенсійного фонду". По замовченню там пусте поле, чого раніше ніколи не було.

P.S. Ця проблема виникає взагалі у всіх звітах *.pfz

Взагалі було б непогано бачити ім*я файлу просто наводячи мишею на звіт (квітанцію) у вигляді вспливаючою підказки. Тоді таки помилки бистріше знаходяться.

zap-kazak@ukr.net
17.08.2016, 08:51

КОГДА БУДЕТ РЕШЕНА ПРОБЛЕМА выгрузки из Free zvita? Вы можете запускать обновления до 10 или после 20? Бухгалтера скоро будут нервными седыми паралитиками....

berev@mail.ru
17.08.2016, 09:21

Добрый день. Обновила до 0.19.0.2. При попытке отослать запрос в реестр, появляется ошибка "Библиотека не инициализирована". Что это? И ещё. В уже новой версии пришла кв № 2 на отчёт есв, она зашифрована, не открывается.

ZvitBDn
17.08.2016, 11:49

При попытке отослать запрос в реестр, появляется ошибка "Библиотека не инициализирована". Что это? И ещё. В уже новой версии пришла кв № 2 на отчёт есв, она зашифрована, не открывается.

Попробуйте меню - Криптобиблиотека - Відновити стандартні налаштування.

А потом на квитанцию правой кнопкой мыши и "Зняти Підпис"

berev@mail.ru
17.08.2016, 11:59

Сделала. Ответила "так" на вопрос восстанавливать ли стандартные настройки. И всё. Больше уведомлений не было. При попытке снять подписи с квитанции, появилась всё та же ошибка: имя файла квитанции: библиотека не инициализирована. Перегрузила Сонату. Снова то же самое.

ZvitBDn
17.08.2016, 12:05

Попробуйте переустановить Сонату. Проверьте настройки безопасности, запустите от имени администратора...

berev@mail.ru
17.08.2016, 12:16

Спасибо, помогла переустановка.

ZvitBDn
17.08.2016, 15:40

КОГДА БУДЕТ РЕШЕНА ПРОБЛЕМА выгрузки из Free zvita?

Видимо тогда же, когда и проблемы с медком :-)

Віталій Міхов
18.08.2016, 09:54

При створенні картки приєднання до ПФУ во властивості файлу НЕ ПРОПИСУЄТЬСЯ "Районе управління пенсійного фонду". Необхідно після створення документа заходити у Властивості і вибирати там потрібне значення "Районе управління пенсійного фонду". По замовченню там пусте поле, чого раніше ніколи не було.

Так, помилка відома, виправляємо.

КОГДА БУДЕТ РЕШЕНА ПРОБЛЕМА выгрузки из Free zvita?

Я гадаю тоді, коли ця програма виправить свої недоліки.
ПС. Не дублюйте повідомлення.

Бухгалтера скоро будут нервными седыми паралитиками....

Придбайте ліцензію на Сонату і не будете так нервувати.

gervov@gmail.com (gervov@gmail.com)
18.08.2016, 11:15

"Картка приєднання" необхідна для звітів ЄСВ які будуть подаватися (за необхідності, - додаткові, скасовуючі і т.д) за періоди до 01.2016р

ZvitBDn
18.08.2016, 13:54

Кстати по поводу скасовуючих. Как их правильно в Сонате делать надо?

Если табл. 6 (или 5) делаешь Початкова, то автоматически переключается Стан звіта на Звітний. И приходит квитанция, что не принято, т.к. сроки подачи прошли и т.д.. А вот если вручную поменять имя файла так, чтобы было Уточнюючий, но при этом не открывать его в Сонате (чтоб не пересохранилось), т.е. внутри файла стоит параметр < HZB>1< /HZB>, а в имени файла стан уточнюючий, то тогда уточненка проходит.

Так как же правильно её делать-то в Сонате?

P.S. И картка приєднання это по сути договор с ПФ, который регистрирует на их серваках Ваши сертификаты. Так что вряд-ли без неё можно обойтись при сдачи ЕСВ. Насколько я понимаю, для сдачи ЕСВ нужны договора с ДФС и с ПФ оба.

Мйк
18.08.2016, 14:34

>Бухгалтера скоро будут нервными седыми паралитиками....

. > Придбайте ліцензію на Сонату і не будете так нервувати.

Я думаю вище йдеться про те, що всі відповідні держ відомства повинні були б забезпечити повноцінний механізм створення підписання та подачі електронних форм. Вже майже 10 (!) років пройшло відколи ввели електронну звітність в Україні. В першу чергу для полегшення роботи працівникам цих відомств, котрі днями циферки з паперу набивали. Безкоштовні ЕЦП глобально почали видавати десь років 4-5 тому. ОПЗ еволюціонувало до недопрограми "Єдине вікно" в котрому і досі далеко всіх необхідних форм немає. Більшість, якщо не всі, держпідприємства загнали на медок, а це шалені гроші за ЕЦП та ПЗ. Якби з таким ентузіазмом ці гроші йшли на розробку загальнодоступного адекватного ПЗ по ел звітності, то передумов у питаннях сумісності чого-небудь у сфері ел. обігу документів не було б. Але й лоббі у владних кругах не мало б грошей з такої халтурки, а туди тепер заради власної наживи тільки і лізуть.

Віталій Міхов
18.08.2016, 15:44

Кстати по поводу скасовуючих. Как их правильно в Сонате делать надо?

А до чого тут Соната? Є Порядок, визначений законодавством - http://www.profiwins.com.ua/uk/letters-and-orders/treasury/7940-441.html.
"У разі виявлення страхувальником у Звіті після закінчення звітного періоду помилки в реквізитах (крім сум), що стосується страхувальника або застрахованої особи, подаються скасовуючі документи, тобто страхувальник повинен сформувати та подати Звіт за попередній період, який містить: перелік таблиць Звіту, відповідну таблицю із зазначенням типу форми "скасовуюча" з відомостями, які були помилкові, на одну або декількох застрахованих осіб та відповідну таблицю із зазначенням типу форми "початкова" із зазначеними правильними відомостями на одну або декількох застрахованих осіб, при цьому таблиця 6 додатка 4 до цього Порядку повинна містити дані щодо кожної застрахованої особи окремо"

И картка приєднання это по сути договор с ПФ, который регистрирует на их серваках Ваши сертификаты. Так что вряд-ли без неё можно обойтись при сдачи ЕСВ. Насколько я понимаю, для сдачи ЕСВ нужны договора с ДФС и с ПФ оба.

Саме так. І зараз сервери ПФУ не займаються сертифікатами взагалі. Усю перевірку ЕЦП виконує шлюз ДФС, а до ПФУ відправляє вже голі дані. Тому картка для нових форм ЄСВ не потрібна.

Я думаю вище йдеться про те, що всі відповідні держ відомства повинні були б забезпечити повноцінний механізм створення підписання та подачі електронних форм.

У нас в країні багато чого повинно бути, але чомусь немає. Проте, це тема для інших форумів.

ZvitBDn
18.08.2016, 16:05

А до чого тут Соната? Є Порядок, визначений законодавством - http://www.profiwins.com.ua/uk/letters-and-orders/treasury/7940-441.html.

Ну так я про это же. Шлюз-то не совсем так, как в порядке написано работает.

Может настройку добавить в Сонату, которая отключала бы зависимость "галочки" в ЕСВ отчете от стану звіту. И чтоб можно было потом в любой комбинации поставить все эти Початкові, Скасовуючі, Уточнюючи и т.п. На данный момент надо либо вручную менять данные в файле, либо другой программой (например фризвитом) пользоваться для создания корректировки, которая бы принялась на шлюзе.

ofsetdruk@email.ua
18.08.2016, 17:03

Термін у 15 днів не є обов'язковим при реєстрації на неплатників податку. Через те я постійно залишаю такі податкові накладні на реєстрацію перед подачею декларації з ПДВ. Чи не можна було б врахувати такий момент при наступних оновленнях?

mapa120676@ukr.net
19.08.2016, 08:56

добрый день, обновила сонату до 0.19.02 и возникла проблема! отчеты в ПФ принимаются, договор новый принимается, а "карта приєдняння" - НЕТ! в квитанции №1 пишет, что неверный код пенсионного фонда! код и названия фонда заполняется в сонате из справочника при формировании профиля предприятия. Получили в налоговой ключи, договор принят, а карта нет. По таким же предприятиям в этой же сонате отчеты отправила, этот же город и код пф не менялся. Что не так с "картой приєдняння", подскажите, пожалуйста!

ZvitBDn
19.08.2016, 09:27

mapa120676@ukr.net , читайте первый пост в теме. У Вас именно эта проблема.

Віталій Міхов
19.08.2016, 09:47

Шлюз-то не совсем так, как в порядке написано работает.

Будь-який звіт, поданий не так, як вказано у законодавстві, у майбутньому не буде вважатися поданим. Не зважаючи на те, що технічно якісь сервери у той момент дозволяли зробити тільки так. Тому ми поки не будемо вносити ніяких галочок чи ще якихось змін, а почекаємо, поки у ДФС зроблять так, як треба.

Термін у 15 днів не є обов'язковим при реєстрації на неплатників податку. Через те я постійно залишаю такі податкові накладні на реєстрацію перед подачею декларації з ПДВ. Чи не можна було б врахувати такий момент при наступних оновленнях?

Де саме його врахувати, що вас турбує? Щоб накладні за межами 15-денного терміну у вас не були синіми?

mapa120676@ukr.net
19.08.2016, 10:04

СПАСИБО ОГРОМНОЕ! МЕНЯ СБИЛО С ТОЛКУ, ЧТО НА ПЕЧАТИ Я В "КАРТЕ" ВИЖУ НУЖНЫЙ КОД И НАЗВАНИЕ ПФ. ДА, ДЕЙСТВИТЕЛЬНО, В СВОЙСТВАХ ФАЙЛА - ПУСТО. СПАСИБО!!!

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua