как нормально распечатать?

avdg@ukr.net
20.06.2016, 19:02

в программе есть только потоковая печать - все подряд и на отдельном листе. а как распечатать постранично? как сделать просмотр перед печатью? где увидеть на сколько страниц распечатается документ?

Віталій Міхов
21.06.2016, 14:44

У програмі є два види друку:

  1. Друк за допомогою PDF (увімкнений за замовчуванням) - такий, як ви описали.
  2. Друк стандартними засобами IE (http://sonata.biz.ua/help/settings_documents.html, зніміть галку "Автоматичний друк за допомогою PDF") - дає можливість налаштувати сторінки перед процедурою.

ПС. Ну і нарешті, є просто експорт у PDF. На виході ви отримаєте PDF-файл, який можна роздрукувати з відповідної програми, використовуючи усі можливі налаштування.

avdg@ukr.net
18.07.2016, 19:51

що з пдф , що стандартними засобами IE - вибачайте якесь воно криве. Квітанція 2 на всю сторінку - це щось, всі ті дані влізуть на 1/4 сторінки, але ж нічого не зробиш (шрифти не міняються, а автоматом там такий розмір як для слабих на очі), розбивка на сторінки теж не доступна (і не кажіть про TXT та RTF - це не формати для збереження друку). Якщо вже якісь налаштування не доступні до коригування, то принаймі друк повинен бути коректним (без обрізування и розривання сторінок). 1ДФ реально роздруковується тільки в альбомному орієнтуванні, але видно це коли вже надрукуєшь обрізаний звіт. експорт для друку реально прийнятний - тільки PDF, але ж з цим форматом нічого не зробиш

Віталій Міхов
19.07.2016, 09:54

що стандартними засобами IE - вибачайте якесь воно криве. Квітанція 2 на всю сторінку - це щось, всі ті дані влізуть на 1/4 сторінки, але ж нічого не зробиш (шрифти не міняються, а автоматом там такий розмір як для слабих на очі)

У варіанті друку засобами IE ви можете налаштувати шрифт, масштаб, орієнтацію сторінки, поля та ін.

тільки PDF, але ж з цим форматом нічого не зробиш

Його можна роздрукувати сторонніми програмами. І в них теж можна налаштувати вихід перед друком.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua