Вийшла нова версія програми 0.18.0.1

Віталій Міхов
03.05.2016, 16:40

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.18.0.1

Додано:

 • Ключі УкрСибБанку - відтепер у Сонаті для підпису звітів та накладних можна використовувати електронні цифрові ключі від АЦСК АТ "УкрСиббанк".
 • Номер філії - у списках накладних додано колонку з номером філії продавця.
 • Код ставки ПН - у податкових накладних та розрахунках коригування при додавання нового рядка таблиці автоматично встановлюється код ставки "20".
 • Перевірка ставки у J/F0209701 - додано перевірку ставки акцизного податку у заявці на поповнення обсягу пального J/F0209701.
 • Контрагенти і акцизних звітах - додано можливість обрати дані з довідника контрагентів у тих акцизних звітах, де це необхідно.

Виправлено:

 • Великі обсяги даних - зависання та помилки, пов'язані з нестачею системних ресурсів при роботі з великими обсягами звітності.
 • Відмітка прочитаним - помилка про нестачу пам'яті при відмічанні великого блоку квитанцій чи накладних прочитаними або не прочитаними.
 • Пакетне подання звітності - помилка, за якої в деяких випадках з пакету звітів відправлявся тільки основний документ без пов'язаних додатків.
 • Акцизні звіти (розрядність) - помилка розрядності даних у акцизних звітах (1-РС, 2-РС, 3-РС, 1-ОА, 1-ОТ, 1-РА, 1-РТ): обмеження у 4 знаки після коми змінено на 6 знаків.
 • Акцизні звіти (дата) - у акцизних звітах 1-ОА та 1-ОТ змінено формат графи 1 у таблицях ІІ та ІІІ: замість дати треба вказати номер місяця.
 • Access Violation у ЄСВ - помилка "Access Violation..." при подвійному кліку на списку помилок у звітах ЄСВ.
 • Логіка у S0100309 - помилки при розрахунку та перевірці звіту S0100309 "Форма №3".
 • Логіка у J/F0602005 - помилки при розрахунку та перевірці річного звіту J/F0602005 "Декларація з плати за землю".
 • Довідник у J0147102 - помилка невідповідності формату при виборі значення з довідника у графі 22 звіту J0147102 "Відомості про особу, яка бере участь у контрольованих операціях".
 • Майстер профілю - помилка, за якої після закриття програми очищалися попередні дані, внесені при створенні нового профілю.

Змінено:

 • Оптимізація програми - з метою прискорення та виправлення структурних помилок досконально перероблено більшість розділів програми: Звіти, Податкові накладні, Запити та витяги, Квитанції, Кошик. Значно прискорено роботу з великими обсягами звітності та накладних.
 • Види доходів бюджету - оновлено класифікатор доходів бюджету.
 • Довідник ДПІ - оновлено ЄДРПОУ-коди місцевих податкових інспекції.
 • Довідник ПФУ - оновлено довідник районних органів Пенсійного фонду (змінено через реструктуризацію ПФУ).
 • Довідник УКТ ЗЕД - оновлено довідник товарів зовнішньо-економічної діяльності УКТ ЗЕД.

Перейти до сторінки завантаження

Посилання для завантаження зі стороннього ресурсу

ZvitBDn
03.05.2016, 22:24

Мда, невозможность импорта акциза без лицензии - это жесть...

Надо осваивать ЕДЗВ...

Возвращаемся в каменный век (((

Євген
03.05.2016, 23:11

Якщо декларація з акцизу не імпортується в безкоштовній версії, то чому додаток 6 до цієї декларації імпортується, його тоді теж потрібно заблокувати

Євген
03.05.2016, 23:14

Хоча в бухгалтерів і ФОП всього 4 робочих дні на освоєння програм і здачі звітів 1-РА,РТ, можна було попередити про блокування цих звітів, а вже з червня розпочинати блокування, по аналогії з відкриванням звітів у безкоштовній версії - спочатку повідомили, а потім заблокували

kartopljanik@mail15.com
04.05.2016, 08:44

Як відправити звіт по акцизу?!

kartopljanik@mail15.com
04.05.2016, 08:46

Чому "поточна ліцензія не дозволяє імпортувати звіт по акцизу"? ((( Це якась помилка?!

udca@ukr.net
04.05.2016, 09:05

РАЗВЕ ЭТО ПО ЧЕЛОВЕЧЕСКИ?????? У БУХОВ И ТАК ГОЛОВА КРУГОМ ИДЕТ ОТ НОВЫХ ОТЧЕТОВ ПО ОБЪЕМУ АЛКОГОЛЯ.............ВСЕГО 4 ДНЯ ЧТОБЫ ПОДАТЬ И СДЕЛАТЬ ОТЧЕТ. И ВЫ ТОЖЕ С ШАЙКОЙ ЗА ОДНО.................... ЗАЧЕМ ТАК СРАТЬ В ДУШУ ЛЮДЯМ???? ВЫ ДУМАЕТЕ БАБЛА КОСОНЕТЕ???? ЗАЧЕМ ЗАБЛОКИРОВАЛИ ПОДАЧУ ОТЧЕТОВ ПО АКЦИЗУ № 1-РА ,1-РТ ВОТ ДЕНЕГ У ВАС НЕ ПРИБАВИТСЯ ИЗ ЗА ПОДЛОСТИ. ЭТО УЖ ТОЧНО................. НАДО СЧИТАТЬСЯ С ЛЮДЬМИ И ХОТЯ БЫ ПРЕДУПРЕДИТЬ, О ТОМ ЧТО ОТПРАВКУ ОТЧЕТОВ ВЫ БЛОКИРУЕТЕ..................

Техподдержка Одесса (k1r@tetra-service.com)
04.05.2016, 09:24

Уважаемые, вы на форумах другого ПО то же самое пишете? Вам дали возможность хоть какой-то работы, так вы на голову залезли и ножки свесили. Не хорошо. Хотите работать нормально - платите, не хотите платить - ищите способы. Какие могут быть вопросы?

ZaitcevA
04.05.2016, 09:33

от 8 тыщ гривен за акциз заплатить можна чтоб травить народ алкашкой и табаком, а 200 в год за лицензию видите ли нельзя ... разоримся ...

Віталій Міхов
04.05.2016, 12:42

Якщо декларація з акцизу не імпортується в безкоштовній версії, то чому додаток 6 до цієї декларації імпортується, його тоді теж потрібно заблокувати

Немає сенсу, блокування основного документу достатньо.

Як відправити звіт по акцизу?!

http://sonata.biz.ua/help/doc_pidpysannja_ta_vidpravka.html

Чому "поточна ліцензія не дозволяє імпортувати звіт по акцизу"? ((( Це якась помилка?!

Це не помилка.
http://sonata.biz.ua/download
"** Окрім акцизних звітів та накладних (з розділу "Акциз" офіційного сайту ДФС)"

РАЗВЕ ЭТО ПО ЧЕЛОВЕЧЕСКИ??????

udca@ukr.net, ми не маємо ніякого відношення до ДФС.
Щодо "бабла" та іншого: на мій погляд "не по людськи" - це коли бухгалтер, який веде сотню акцизних ФОПів, або ФОП з ліцензіями на підакцизні товари намагаються знайти спосіб безкоштовно користуватися програмою, яку ціла команда людей створила з нічого та постійно підтримує вже четвертий рік.
Ми - постачальники продукту, за допомогою якого ви ведете свій бізнес. Коли ви отримаєте від ваших постачальників безкоштовне пиво на продаж, тоді вимагайте і від розробників Сонати безкоштовну програму.

bvsilrada@ukr.net
04.05.2016, 15:25

Але не відправляє звіт про суми податкових пільг, також пише, що не можна імпортувати звіт по акцизах - але ж це інше. Що робити?

Віталій Міхов
04.05.2016, 15:33
Євген
04.05.2016, 21:56

Якщо декларація з акцизу не імпортується в безкоштовній версії, то чому додаток 6 до цієї декларації імпортується, його тоді теж потрібно заблокувати

>Немає сенсу, блокування основного документу достатньо.

Можливо для вас і достатньо, а навантаження на шлюзи ДФС навіщо зайве, бухгалтер/ФОП імпортує Додаток 6 і не звернувши уваги , що немає самої декларації підпише і відправить, це додаток потім зберігається на шлюзах і очікує декларації до 24:00, якщо декларація не поступає, після 00:00 приходить 2 квитанція - звіт не прийнято. З огляду на це я і пропонував заблокувати всі додатки до акцизу. А можливий випадок, платник відправить додаток 6 і не отримавши 2 квитанції буде впевнений що здав звіт, а на наступний день приходить 2 квитанція про неприйняття.

ПС. Повірте мені такі випадки - відправка додатка без деки бувають часто

Urok
04.05.2016, 22:30

Проделана солидная работа и над программой и над форумом. Особенно порадовало то, что Соната наконец-то запоминает настройки внешнего вида таблиц, а форум наконец-то можно читать без тормозов. Разработчикам спасибо.

Сергей_
05.05.2016, 07:58

Скорость работы очень порадовала! Спасибо!

prosyanuk@ukr.net
05.05.2016, 09:54

Чи правильно я зрозумів, що в безкоштовній версії Сонати заблоковано можливість ПРОСТО ІМПОРТУВАТИ та відправляти звіти по акцизу, що створені в ОПЗ? І якщо це правда, то для чого це було заблоковано? Чим керувались розробники?

nata_n_k@ukr.net
05.05.2016, 10:29

Хорошо, что сейчас увидела, что Соната сделала сюрприз с отчетом. А то потом куда бежать, когда впереди 3 выходных. и никто не работает. Сделали бы уже данные ограничения в следующем месяце. Когда все пришли в себя от отчета и успели купить себе лицензию.

Віталій Міхов
05.05.2016, 12:41

Чи правильно я зрозумів, що в безкоштовній версії Сонати заблоковано можливість ПРОСТО ІМПОРТУВАТИ та відправляти звіти по акцизу, що створені в ОПЗ?

Заблоковано можливість імпортувати.
Програма, у якій створено звіт, не має значення.

І якщо це правда, то для чого це було заблоковано? Чим керувались розробники?

Заради комерційних цілей, щоб мати можливість і надалі удосконалювати програму та підтримувати її користувачів.
Розробники керувалися здоровим глуздом, з огляду на те, що написати з нуля та підтримувати подібну програму, сервери та мережеві ресурси не так дешево, як, можливо, гадають користувачі.

Сделали бы уже данные ограничения в следующем месяце

Ви праві, але, на жаль, тому були технічні причини.

alex48@ukr.net
07.05.2016, 17:09

цитата

Сделали бы уже данные ограничения в следующем месяце

Ви праві, але, на жаль, тому були технічні причини.

Це все, що вам теба знати про "технічні" причини > цитата

Увага! Платники акцизного податку незалежно від форми власності повинні до 10 травня 2016 року подати звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів! Не пізніше 10 травня (рекомендуємо – не пізніше 6 травня) усі продавці пива (у том числі єдинники) повинні відзвітуватися за новою формою № 1-РА. Нагадуємо, що штраф за несвоєчасне подання складає 17000 грн! Звіти про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв та тютюнових виробів у роздрібній мережі подають суб'єкти господарювання, які одержали ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, незалежно від форми власності до органів ДФС за основним місцем обліку тільки в електронній формі, тобто необхідно мати/оформити електронний цифровий підпис. Звіти в електронній формі подається засобами електронного зв'язку з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством, як передбачено для податкової звітності. Перший звіт суб'єкти господарювання за квітень повинні подати до 10 травня 2016 року. Наголошуємо, що статтею 17 Закону №481/95-ВР за неподання чи несвоєчасного подання звіту або подання звіту з недостовірними відомостями про обсяги виробництва та/або обігу спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до органу виконавчої влади, уповноваженого Кабінетом Міністрів України видавати відповідні ліцензії, передбачена фінансова санкція у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень.

flp2177@gmail.com
07.05.2016, 23:58

Неуважаемые владельцы и "сотрудники" программы соната, ПОЧЕМУ импорт файлов по акцизу становится недоступным и требует платной лицензии именно с мая месяца, когда необходима подача НОВОГО отчета по акцизу 1-РА и т.п. - впервые?????!!!!!!!!!!!! И когда до конечного дня подачи данного отчета 9.05.16 - половина дней выходные????!!!! И САМОЕ ГЛАВНОЕ, ПОЧЕМУ ОБ ЭТОМ НЕ БЫЛА ДАНА ИНФОРМАЦИЯ ЗАРАНЕЕ - НАПРИМЕР, НА АДРЕС ЭЛЕКТРОННОЙ ПОЧТЫ!!!!!!!!!!!!!

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua