Импорт в Сонату DBF файлов

tanya@lbm.ck.ua
07.04.2016, 15:29

Столкнулась с проблемой после последнего обновления Сонаты DBF файлы по отчету ЕСВ не импортируются с попередженям: импорт файла невозможен через невидповидность формату . Причем файл не поврежден, что подтверждается двумя источниками:1. программистами, поддерживающими 1С (последняя версия обновления) и что самое парадоксальное: при импорте в Медок все прекрасно!!! Что Вы можете сказать по этому поводу?? .Кстати ваша программа с лицензией, принятием окончательного решения по приобретению лицензии было именно то, что можно работать без помощи Медка-Соты!!!!

Віталій Міхов
08.04.2016, 06:57
  1. Помилка "невідповідність формату", не означає, що файл пошкоджено. Вона означає, що його формат не відповідає потрібному для Сонати.
  2. Ви акцентуєте увагу на те, що помилка виникла після останнього оновлення. Чи означає це, що до оновлення той самий файл саме з такою структурою добре імпортувався до Сонати? Якщо ні, то до чого тут оновлення?
  3. Соната і Медок - зовсім різні програми і мають різні формати імпорту. Порівнювати їх у даному випадку немає сенсу. Файл, цілком коректний для Сонати, скоріше за все не імпортуватиметься у Медок - чи означатиме це, що Медок відстійна програма, яка не може нічого робити?
  4. Для коректного імпорту до Сонати назви полів DBF-файлу повинні відповідати назвам цих полів у звіті ЄСВ.
tanya@lbm.ck.ua
08.04.2016, 07:11

Пропуская все ваши"ФИ" , отвечу конкретно и хотелось бы такой же профессиональный ответ от Вас: 1.Ранее импорт проходил успешно напрямую в Сонату. 2. Название полей в DBF-файле не изменилось .

tanya@lbm.ck.ua
08.04.2016, 14:15

Спасибо Вашему коллеге Евгению со службы технической поддержки ,в телефонном режиме мы все вопросы решили.

Віталій Міхов
11.04.2016, 12:18

У Сонаті вже давно не змінювався імпорт з DBF.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua