Порушення термінів реєстрації податкових накладних.

U3HIK (автор теми)

Шановні розробники, при порушенні термінів реєстрації податкових накладних їх відносять до податкового кредиту за звітний податковий період, в якому зареєстровано податкові накладні / розрахунки коригування. Тобто приклад: виписана податкова накладна 20.02.16 р. - зареєстрована 10.03.16 р., пройшло більше 15 календарних днів і вона повинна перейти до березневого податкового періоду, а Соната відносить його до лютого, що є порушенням ПК, виправте вірне формування реєстру ПН. Коли маєте таку можливість зробіть, щоб ПЗ Соната повідомляла про ПН/РК, які порушили термін реєстрації.

Вiталій (адміністратор)

Існує варіант, коли дата реєстрації ПН не встановлена в Сонаті. Тоді програма не буде знати, порушено термін реєстрації чи ні.
ПС. Реєстр ПН доступний для ручного редагування саме для таких випадків. Якщо у вас порушення терміну, відтермінована реєстрація вхідних РК чи ще якийсь нестандартний випадок - тоді ви можете зробити відповідні зміни вручну у реєстрі після автоматичного заповнення.

І все-таки прохання - хоча б, якщо це можливо, виділяти іншим кольором (червоним, наприклад) ПН, які зареєстровані несвоєчасно, бо, якщо багато накладних, то це досить проблематично.До речі, не по всім ПН видно дату реєстрації в ЄДРПН.І декілька разів роблю запити, і все одно дата реєстрації не відображається. І тоді треба шукати або давати новий запит по номеру ПН.

Вiталій (адміністратор)

Є така задача. Сподіваюся, скоро реалізуємо.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua