Реквізити спеціального рахунку. Податкова декларацiя з подат...

ITuser
17.12.2015, 21:47

За результатами розрахунку рядок 25.2 "залишається у розпорядженні сільськогосподарського підприємства та/або спрямовується на спеціальний рахунок" залишився пустим. Відповідно "Реквізити спеціального рахунку" програма також залишила пустими, тому що їх необхідно заповнювати, якщо є якісь значення в рядку 25.2. Звіт пройшов перевірку і був напрвлений до контролюючого органу. Отримали другу квитанцію з таким текстом:

Прийнято пакет.Попередження: Рахунок з номером (поле 0), який за даними, наведеними платником у податковій звітності відкрито у банку з МФО (поле p_mfo) не знайдено серед переліку відкритих і взятих на облік рахунків. Попередньо встановлена відповідність між додатковим електронним ПДВ- рахунком та спецрахунком відкритим, для акумулювання сум ПДВ, що не підлягають сплаті до бюджету і нараховуються суб`єктами спеціального режиму на вартість поставлених ними сільськогосподарських товарів (послуг) буде скасована.

Що це означає? Це суто технічна інформація, чи "Попередньо встановлена відповідність... буде скасована"? Як її тепер відновити? Якщо декларація не малє інших помилок і зауважень не потрібно здавати нову звітну з вказаними реквізитами банку?

І до речі, в звіті іншого підприємства рядок 25.2 було заповнено, реквізити вказано, але звіт не проходив перевірку в програмі. Програма втовкмачувала, що якщо 25.2 заповнено, то необхідно вказати реквізити. Здали "некоректний звіт". Зауважень в квитанції не було, отже це глюк програми.

Віталій Міхов
18.12.2015, 07:28

Що це означає? Це суто технічна інформація, чи "Попередньо встановлена відповідність... буде скасована"? Як її тепер відновити?

Щодо цього вам треба проконсультуватися у податковій. Текст квитанції формує ДФС, і ми не завжди можемо знати, що вони мають на увазі.

до речі, в звіті іншого підприємства рядок 25.2 було заповнено, реквізити вказано, але звіт не проходив перевірку в програмі. Програма втовкмачувала, що якщо 25.2 заповнено, то необхідно вказати реквізити. Здали "некоректний звіт". Зауважень в квитанції не було, отже це глюк програми.

Так, це помилка, яка буде виправлена у наступній версії Сонати.

ITuser
18.12.2015, 19:06

В податковій вважають, що тепер реквізити спеціального рахунку потрібно вносити незалежно від того, заповнене поле в рядку 25.2 чи ні. Якщо так, то доцільно внести відповідну зміну в програму.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua