ЄСВ, М.Е.Док, конкуренція :)

zv_clt_2110 (автор теми)

Чи не плануєте Ви зробити звіти з ЄСВ доступними для створення без ліцензії? Це значно послабило би Ваших конкурентів iFin, m.e.doc, etc...

Олександр Мартинюк

Не плануємо поки що.

Евгений#2972

Было бы идеально! Больше бы клиентов бы появилось, т.к. центры сертификации больше бы советовали именно сонату...

Костя#9626

Приєднуюсь до попереднього допису. Якщо зробити створення та відправку лише звітів ЄСВ без ліцензії, то сонаті ціни би не було. Наприклад багато бухгалтерів, які формують в медку ЄСВ, з часом таки купують повну версію програми...

Віталій М (адміністратор)

Якщо зробити створення та відправку лише звітів ЄСВ без ліцензії, то сонаті ціни би не було.

Дійсно, не було, тому що всі користувались би безкоштовним варіантом :)
Як було зауважено вище, зараз таких змін у планах немає.

Костя#9626

Так то воно так, але зараз досить нормально працює електронний кабінет платника, і медок дозволяє надсилати єсв з ключами міндоху... отже потреба в сонаті, як варіант для надсилання звітів потихенько відпадає...

А чи не можна вартість програми привязати до кількості звітів, які необхідно формувати? Наприклад, бюджетна організація (невелика сільрада) формує тільки ЄСВ щомісячно та податкову раз у квартал - платити за формування всього десь за 30 звітів на рік 400 грн. начебто дорогувато. А чи не можна зробити знижку для маленьких бюджетних установ? Загалом я придбав би платну версію десь за 120 грн на рік. Дуже подобається, що програма шифрує звіти на системі і ключи та підписи на йдуть в онлайн.

Віталій М (адміністратор)

Взагалі, ціновою політикою "на місцях" значною мірою керують ділери, тобто, у них є можливості для маневру у цій сфері.
Тому ви можете зв'язатись з кимось із ділерів Сонати у вашому регіоні та обговорити з ним це питання.
Інформація щодо ділерів є тут http://sonata.biz.ua/license

Баланс

Добрый день. У Медка есть одно ощутимое преимущество: импорт отчётов, созданных во внешних программах не требователен к имени файла. Необходимые сведения о виде отчёта и организации Медок берёт из самого файла отчёта. При этом он прекрасно понимает и zip-архивы вида *.pfz. Формирование правильного имени файла отправляемого отчёта Медок берёт на себя. Эта его особенность очень полезна, если отчёты формируются не в программе "ОПЗ", которая сама формирует файл, а в любом другом ПО. В общем, если бы Соната сняла с пользователей (взяла на себя) необходимость формировать правильное имя файла, то цены бы ей не было.

Олександр Мартинюк

Спасибі за доречне зауваження. Ми це обов'язково зробимо.

headwayservis

Доброго дня Шановні. Особисто я та декілька моїх колег використовуємо портативну версію 1С, це дуже зручно, особливо при постійному переміщені. А от портативної версії вашої програми немає, я точно придбав би. Ще одно, відправлення з 1С в сонату ПН це класно, але у вас є перевага над 1С в тім, що ви оновлюєте бланки ПН одразу, а в 1С ще треба викликати спеціаліста, або самому переробляти. Велика кількість фірм юзають неліцензійну 1С. Імпорт з сонати в 1С ось чого мені дуже бракує. Дякую за увагу.

Віталій М (адміністратор)

Портативної немає, але всі дані профілю можна перемістити після встановлення у довільне місце - на флешку.

Імпорт з сонати в 1С

З Сонати можна експортувати звіт у XML-файл.

headwayservis

Ще одне запитання, НОМЕНКЛАТУРА. Дуже потрібна номенклатура для податкової накладної.

Віталій М (адміністратор)

Можливість додавання своїх товарів у список УКТ ЗЕД? Буде у десь у майбутніх версіях.

моторолка

При відправці ПН контрагенту немає ніякої помітки, що вона відправлена (за аналогією зареєстрована)Чи можна додати таку можливість,дуже зручно було б.

Віталій М (адміністратор)

У властивостях накладної є "дата відправки контрагенту". Якщо вона пуста, то накладна з Сонати контрагенту не відсилалася.
По цій даті також можна створити фільтр, щоб вибрати всі відправлені чи не відправлені ПН.

якщо не планується надавати повний доступ створювати звіти з ЄСВ без ліцензії, то можливо частково? для дод. 4 не більше 5 працівників?

Віталій М (адміністратор)

Ні, це теж не планується.

bokach.elena

Приєднуюсь до wiyugi.Ліцензія за 120 грн.з функціоналом бесплатної версії (тобто імпорт звітів з інших програм з подальшим відправленням до контролюючих органів) плюс можливість формування звітів єсв ( це 12 звітів на рік) для малих установ була б дуже доречна

Предложение и просьба.

Для отчета Е05І сделайте альтернативную форму ввода данных - табличную, наподобе excel.

А для существующей формы сделайте возможность перехода указателя вниз/верх стрелками клавиатуры. Люди часто загоняют список из справочника и им потом надо только 17 графу заполнять. Было бы неплохо сделать комбинацию перехода на 17 графу следующего человека.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua