Налоговые накладные

Allalita@rambler.ru
21.07.2015, 14:43

У меня не лицензированная соната. Могу ли я отправить НН контрагенту? Юр.лицо.При попытке отправить выдает ошибку-відбулась помилка прі відправкі- відповідь сервера ДФс перевірка документу- некоректний код ЕДРПУ ( перевищує максимальну довжину) Спасибо

Ольга
22.07.2015, 08:52

Так, використовуючи безкоштовну версію програми, Ви можете відправити своєму контрагенту податкові накладні. Завантажте до Сонати готову ПН, підпишіть та натисніть на "Відправити контрагенту".
Але перш за все, слід перевірити свої реквізити в ПН, а також реквізити Вашого контрагента, можливо Ви вказали невірний код ЄДРПОУ.
Вам також стане в пригоді наша відео інструкція - Обмін податковими накладними

Юрій
11.08.2015, 13:21

А коли ЄДРПОУ вірний, то що тоді робити порадите?

Віталій Міхов
12.08.2015, 13:22

Вірний ЄДРПОУ та отримуєте помилку "перевищує максимальну довжину"? Скільки знаків у ЄДРПОУ вашого контрагента?

misha-almachi@ukr.net (misha-almachi@mail.ru)
18.08.2015, 09:50

Добрий день. Після встановлення останнього оновлення програми 0.12.0 після створення податкової накладної за щоденним підсумком операцій проведено автоматичний розрахунок( 584,58*20%=116,92), але при перевірці коректності вибиває помилку "Значення рядка "Податок на додану вартість " повинно дорівнювати рядку Усьго по розділу1 помноженому на ставку ПДВ ( по графі8). тоді чому вибиває помилку

Віталій Міхов
18.08.2015, 13:01

Ця помилка буде виправлена у 0.12.1 сьогодні.

irina.dudka@ukr.net
20.08.2015, 15:46

Выписываю налоговую накладную филиалу. С 29.07.2015 мы в налоговой накладной должны указывать номер филиала - покупателя. В медке, насколько я знаю, предусмотрено специальное окошко куда проставляется этот номер. А в Сонате где его можно поставить?

Віталій Міхов
20.08.2015, 17:10

С 29.07.2015 мы в налоговой накладной должны указывать номер филиала - покупателя.

Чому ви так вважаєте і в якому методичному документі це вказано?

В медке, насколько я знаю, предусмотрено специальное окошко куда проставляется этот номер

Це віконце - ініціатива Медка. Його заповнення не регламентується і не вимагається жодним нормативним актом. У встановленій законодавством формі податкової накладної воно взагалі не передбачене.

irina.dudka@ukr.net
21.08.2015, 08:45

29.07.2015 р. внесли изменения в НКУ в частности ст.201.1 пункт г) податковий номер платника податку (продавця та покупця). У разі постачання/придбання філією (структурним підрозділом) товарів/послуг, яка фактично є від імені головного підприємства - платника податку стороною договору, у податковій накладній, крім податкового номера платника податку додатково зазначається числовий номер такої філії (структурного підрозділу);

Таким образом номер филиала как продавца, так и покупателя теперь является обязательным реквизитом налоговой накладной. Бланк естественно еще не поменяли. В налоговой консультации отвечают "відповіді на ваше питання немає". А покупатели мозги выносят, требуют номер филии. Ссылаются не медок, говорят, что там все есть

irina.dudka@ukr.net
21.08.2015, 09:00

Еще добавлю, номер филиала продавца в налоговой накладной указывается после второй дроби в номере накладной. А вот номер филиала покупателя ставить некуда. А у нас покупатель филиал, и хочет увидеть свой номер в накладной.

Віталій Міхов
21.08.2015, 10:56

А вот номер филиала покупателя ставить некуда.

Саме так.

А у нас покупатель филиал, и хочет увидеть свой номер в накладной.

Він не може його побачити, оскільки цей номер в накладній не передбачений.

А покупатели мозги выносят, требуют номер филии. Ссылаются не медок, говорят, что там все есть

Цей номер у Медку - тільки для внутрішнього користування. При обміні накладними чи при реєстрацій накладних цей номер ніде не фігурує, оскільки у електронному форматі ПН/РК для нього немає місця. Отже - отримавши накладну з ЄДРПН ваші контрагенти все-одно ніякого номеру філії не побачать, навіть якщо там буде штучне поле для нього.

На всі вимоги контрагентів ви можете цілком законно відсилати їх до ДФС і вказувати на чинний закон - http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z1235-14, що встановлює поточний формат ПН/РК, без номеру філії.

Віталій Міхов
21.08.2015, 11:03

ПС. Ось, до речі, цікавий момент. Сам медок пише:
"Зазначення інших ідентифікаторів філії (цифровий код філії, код ЄДРПОУ філії), якій виписується податкова накладна, в діючому бланку податкової накладної не передбачено." - http://www.me-doc.com.ua/pages/faq_inner.php?id=1111162319&parent=1111160051&lang=ukr

Проблема є не у відображенні коду, а у розподілу документів по філіям при обміні накладними. Цю проблему ми зараз вирішуємо, і у наступних версіях Сонати можна буде відіслати накладну до конкретної філії контрагента. Але навряд чи ми будемо спотворювати офіційну форму накладної якимись власними вигаданими полями.

irina.dudka@ukr.net
21.08.2015, 11:21

Спасибо за исчерпывающий ответ

irina.dudka@ukr.net
21.08.2015, 13:01

А можно нескромный вопрос: а когда примерно ожидать обновление, в котором можно будет отсылать налоговую накладную филиалу контрагента?

Віталій Міхов
22.08.2015, 09:07

Поки не можу відповісти на це питання, оскільки там багато роботи. Можливо, наступного місяця.

paul1@ukr.net
24.09.2015, 17:29

Срочный вопрос! Возникла необходимость регистрации НН на филиал предприятия. Этот филиал - пользователь Медок, я - Сонаты. В Сонате эта функция не реализована, а Медок-онлайн до некоторых пор давал такую возможность, а теперь нет без лицензии. Что делать? Насколько правомерны требования моего клиента регистрировать из Медка с указанием филиала и кода ЕДРПОУ? Ведь если я отправлю как обычно из Сонаты, то НН зарегистрируется на их головное предприятие, а не на филиал. Подскажите что делать?

Валерий Середа, Павел Трепов
25.09.2015, 07:38

http://forum.sonata.biz.ua/forum/topic/1358 У версії 0.13: Додано: Обмін ПН/РК між філіями

Віталій Міхов
25.09.2015, 09:12

Ведь если я отправлю как обычно из Сонаты, то НН зарегистрируется на их головное предприятие, а не на филиал.

  1. Відправлення ПН до контрагента не має ніякого відношення до її реєстрації.
  2. Щоб зареєструвати ПН на філію, треба створити у Сонаті контрагента з параметрами філії (назва, адреса, код) і відправити її реєстрацію. Це було доступно вже давним-давно.
  3. Обмін накладними йде тепер тільки через пошту. Ймовірно, що обмінюватися накладними з медком таким чином не вийде, оскільки ми не можемо гарантувати, що медок підтримує прийняття ПН у загальному форматі з пошти.
  4. Вимоги реєстрування ПН на філію, а не головне підприємство цілком законні, але - див. пп.1-2.
paul1@ukr.net
26.09.2015, 16:27

Вопрос решился

ludmila.dekhtyarenko@gmail.com
28.09.2015, 13:23

Я щось пропустила. Що значить "Обмін накладними - оскільки сервер обміну ДФС більше не приймає податкові накладні, то вони відправляються на пошту контрагента, незалежно від налаштувань обміну у профілі підприємства. Тобто, параметри обміну у поштових налаштуваннях впливають тільки на обмін розрахунками коригування." Тепер не можна буде запитом до Единого реєстру скачати податкові накладні контрагентів? Тепер реєстрації мало, треба відправляти ще й електронную поштою?

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua