ЩО ЦЕ? Сир в мишоловці, чи...

sergiy.bog@gmail.com
18.03.2015, 21:32

Сьогодні прийшло на електронну пошту: "Ви маєте ключі ЕЦП але не знаєте що з ними робити? Користуєтесь неліцензійним МЕДКом для здачі ЄСВ? А всі місячні і квартальні звіти створюєте в "Податковій звітності"? Вам необхідно реєструвати податкові накладні в ЄДРПН? Постійно скачуєте самі поновлення, встановлюєте їх, імпортуєте та експортуєте звіти з однієї програми в іншу…

Тоді моя пропозиція для Вас.

Пропоную Вам БЕЗКОШТОВНО отримати ліцензію на програму СОНАТА для підготовки та здачі звітів в електронній формі.

Використайте всі можливості ліцензійної програми СОНАТА! Вам не потрібно буде користуватись іншими програмами! Не потрібний безкоштовний МЕДОК для формування звітів по ЄСВ. Не потрібна "Податкова звітність" для формування квартальних звітів. Не потрібно нічого експортувати, зберігати, імпортувати знову.

Все дуже просто. Всі звіти формуються, перевіряються і відразу передаються однією програмою СОНАТА!

Для отримання ліцензії на програму СОНАТА від вас непотрібно ніяких коштів і попередніх оплат. Скачайте програму СОНАТА з наступної адреси: http://clone.sonata.biz.ua/download/sonata_setup.exe. Якщо вона у вас вже встановлена, то просто поновіть її. Надішліть мені листа на адресу 2014sonatazvit@gmail.com В листі вкажіть:

1. Код ЄДРПОУ (для Юридичних осіб) або ідентифікаційний номер (для Фізичних осіб - підприємців),
2. назву підприємства
3. контактний номер мобільного телефону.

Через певний час ви отримаєте ліцензію на програму, яка встановиться автоматично. (Ліцензія прив'язується до вашого кода ЄДРПОУ)

Обов'язково спробуйте! Вам сподобається. Наше головне завдання - щоб програма сподобалась вам і задовільнила всі ваші виробничі вимоги.

СОНАТА, на даний час, найзручніша програма для роботи з податковою звітністю.

Обов'язково допоможу: - з установкою програми, - з початковим налаштуванням профілю, - з першим створенням та відправкою звітів.

Юрій. тел. 099-092-95-37 2014sonatazvit@gmail.com "

Це не "безкоштовний сир в мишоловці"? ...Чи може щось в лісі...?

Ольга
19.03.2015, 09:17

Ви юридична особа? Ви маєте можливість отримати "пробну" безкоштовну версію програми строком на 1 місяць. Така можливість надається для ознайомлення з функціоналом програми. Ви можете зв'язатися зі своїм представником Сонати та отримати більш детальну інформацію. Або ж надішліть свої повні реквізити (повне найменування, код ЄДРПОУ, адреса та тел.) на електронну скриньку office@sonata.biz.ua , в листі зазначте, що хочете отримати пробну ліцензію.
Така ліцензія може надаватися лише один раз.

sergiy.bog@gmail.com
19.03.2015, 10:07

Дякую за ґрунтовну відповідь. Я директор ТОВ і підприємець. Здаю звіти і як юр. особа і як ФОП. Я можу використати "пробну" безкоштовну версію в одному екземплярі: або для юр. особи - або для ФОП? Чи можна в одну версію "вбити" два профілі?

Віталій Міхов
19.03.2015, 13:06

1 ЄДРПОУ = 1 ліцензія.
Пробні версії діють аналогічно.

sergiy.bog@gmail.com
19.03.2015, 22:10

Дякую.

kitsmanogx@gmail.com
08.06.2015, 11:52

Я надіслав запит на отримання пробної ліцензії, скільки потрібно чекати відповіді? І куди та ліцензія повинна прийти, на e-mail чи у програму?

Віталій Міхов
08.06.2015, 12:32

Все залежить від навантаження наших працівників - зараз воно дуже велике через ЄСВ. Зазвичай, протягом доби.
Ліцензія не приходить, вона просто активується чи ні. Ви час від часу заходьте у профіль Сонати і на сторінці "Ліцензія" натискайте кнопку "Оновити інформацію про ліцензію".

olegyasinskiy2@gmail.com
10.06.2015, 05:33

А що робити якщо ліцензію не можна отримати, зявляється таке повідомлення? Повідомлення Сонати

Віталій Міхов
10.06.2015, 09:52

Були тимчасові проблеми, вже виправили.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua