РЕЄСТРАЦІЙНА ЗАЯВА платника податку на додану вартість

torsstroy (автор теми)

Помилка - не знайдено файл шаблона 'J1310105.ZTP', або файл порожній, або некоректний - виявлені помилки .ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову.

Вiталій (адміністратор)

'J1310105.ZTP'

А що це за формат такий "ZTP"? Офіційно затвердженим форматом файлу для звітності є XML зі схемами XSD. Вам треба звернутися з цією проблемою до розробників програми, у якій створювали цей документ.

torsstroy (автор теми)

Це потрібно у Вас запитати. Заява створена в СОНАТІ у пробній версії на 30 днів.

Вiталій (адміністратор)

Це не можливо, я тільки що створив цю заяву - там вказано "J1310105.XSD", аж ніяк не "J1310105.ZTP".
Або помилка шлюзу, або щось із вашою заявою не те. Точніше можна буде сказати, якщо ми отримаємо файл цієї заяви (експорт - непідписаних даних) на support@sonata.biz.ua з коротким описом проблеми.

torsstroy (автор теми)

Я Вам відео продемонструю

Вiталій (адміністратор)

Нам не потрібне відео, оскільки на ньому не можна змоделювати ситуацію та знайти причину помилки. Я у вас попросив файл заяви.

torsstroy (автор теми)

файли заяви відправлено на support@sonata.biz.ua

viktorvist

Така ж проблема Обновил программу до последней версии. Отчитываюсь раз в квартал и все работало. Сейчас создал новый звит выбрал F0103305 раньше было F0103304 заполнил все поля проверил корректность. Программа ошибок не выявила. Подписал документ и отправил как всегда по почте. Пришла квитанция с таким ответом из налоговой ----> Результат обробки: Документ доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО. При необхідності виправте документ та відправте його знову. 04012016 16:33:39 (дата) (час) Реєстраційний № Виявлені помилки: Документ не може бути прийнятий - не знайдено файл шаблона 'F0103305.ZTP', або файл порожній, або некоректний. <---- Не пойму в чем проблема. Документ заполнен. Перевирка коректности то же не выдает ошибок. Все цифры на местах. Что за шаблон не знайденный?

Вiталій (адміністратор)

За нашою інформацією, шлюз ДФС поки не спроможний приймати нову версію цього звіту - її до нього ще не внесли. Тож, доведеться чекати, поки зроблять. З огляду на свята, скоріше за все це буде наступної неділі.

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua