Вийшла нова версія програми 0.24.20.2

Вiталій (адміністратор)
27.03.2019, 15:47 (Відредаговано: 04.04.2019, 10:34)

Вийшла нова версія програми "Соната"


У версії 0.24.20.2

Виправлено:

  • Нові бланки ДФС - нові сервісні форми ДФС, а також розрахунок, перевірка та експорт у PDF до них: J/F1300106, J/F1400106, J/F1304101, J/F1304201, J/F1404201.
  • Новий бланк Держстату - нова версія форми №14-зв'язок (квартальна), а також розрахунок, перевірка та експорт у PDF до неї: S1201113.
  • Логіка ПН - перевірка одиниць вимірювання на відповідність довіднику для податкової накладної та розрахунку коригування.
  • Ліцензія - можливість створення договору до ФСС для безкоштовної ліцензії на Сонату.
  • Логіка ЄСВ - можливість вказати довільну суму у графі 18 Таблиці 6 щомісячного ЄСВ.

Виправлено:

  • Кошик - помилка, за якої деякі податкові накладні поверталися з Кошику після отримання витягу з ЄРПН.
  • Період реєстрації - обрахунок максимального періоду реєстрації для РК.
  • Кількість у РК - помилка, за якої програма автоматично додавала зайві нулі для кількісних показників розрахунку коригування.
  • Логіка МЕРТ - деякі помилки у розрахунку та перевірці звіту до МЕРТ S3000308.

Змінено:

  • Довідники - оновлено ставки екологічного податку.

Перейти до сторінки завантаження

Завантажити зі стороннього ресурсу

prosyanuk

коли випустять версію, в якій буде оновлена 1дф (з новими ознаками доходів)?

коли випустять версію, в якій буде оновлена 1дф (з новими ознаками доходів)?

prosyanuk@ukr.net

«Коли ще косовиця, а ми вже сіно возимо.»

Сьогодні при звірці ПДВ не можливо прочитати витяги,пише: "Квітанція не містить даних.Можливо, вона зашифрована." Спрробувала в "Кріптобібліотека" -"Відновити стандартні налаштування" - все рівно не читає. З чим це пов'язано?

Вiталій (адміністратор)

коли випустять версію, в якій буде оновлена 1дф (з новими ознаками доходів)?

prosyanuk@ukr.net

У Сонаті ще з нового року є всі нові ознаки: 113, 114, 143, 145, 149, 156, 160, 163, 183, 186-194.

Сьогодні при звірці ПДВ не можливо прочитати витяги,пише: "Квітанція не містить даних.Можливо, вона зашифрована." Спрробувала в "Кріптобібліотека" -"Відновити стандартні налаштування" - все рівно не читає. З чим це пов'язано?

kpdsr@ukr.net

Чи не змінювали ви останнім часом цифрові ключі у профілі Сонати?

kpdsr
01.04.2019, 09:46 (Відредаговано: 01.04.2019, 09:49)

Цифрові ключі змінювали в кінці січня 2019 року, була зміна директора. Але до цього всі квітанції розшифровувались

А сьогодні із 6 квітанцій розшифрувалось тільки 2.

Вiталій (адміністратор)

Вам краще зателефонувати до нашої підтримки за одним з номерів: https://sonata.biz.ua/help/support

До вас підключаться та визначать точну причину проблеми.

Доброго дня! Зверніть увагу, будь-ласка, - форма 1-КОРО застаріла.

Вiталій (адміністратор)

Відповідно до Реєстру форм електронних документів ДФС актуальною формою 1-КОРО є J/F1311301. Саме така, як у Сонаті зараз.

Дякую!

Намагаюся оновити програму.Оновлення завантажується, програму закриваю, а вікно з повідомленням "Виявлено, що Сонату зараз запущено..." не закривається, хоча програма вже закрита.

Вiталій (адміністратор)

Це вікно має такий вигляд:

вставте опис до зображення

Воно не закриється саме. Там написано, що треба зробити - закрити Сонату, а потім (коли програма повністю припинить роботу, це може бути через кілька десятків секунд, якщо комп'ютер досить повільний) самостійно натиснути ОК у цьому вікні.

SvitlanaY

Доброго вечора. Намагаюсь зробити уточнюючу декларацію платника ЄП 4 групи J0103803 за новими землями на які зареєстровано право оренди в 1 кв 2019 року. Коли заповнюю комірки "починаючи з" (у мене це 04.01) програма автоматично перераховує усі дані 7 графи, тобто за 1 квартал, відштовхуючись від дати "починаючи з". Але у мене зазнали змін лише два рядки з тридцяти. Відключила автоматичний розрахунок, внесла дані вручну, але документ зберігається як чорнетка через вищезазначену помилку. Поверніть, будьласка, налаштування, що були у минулому році до цієї деки зі станом уточнююча. Для річної звітної деки автоматичний розрахунок дуже зручний, але для уточнюючих він не коректний. Зручно було у минулому році - поквартальну розбивку ми вносили вручну, а узагальнюючі рядки розраховувались автоматично. Дуже сподіваюсь на вашу допомогу)))

Вiталій (адміністратор)

Якщо ви не уточнюєте дані по першому кварталу, то графа 7 таблиці уточненки повинна бути порожньою, я так розумію. Соната так і робить.

SvitlanaY

Навпоки. Я уточнюю дані за 1 квартал 2019 року. Ті дані, що були зазначені станом на 01.01.2019 вірні і мають так і залишитися в уточненці за 1 кв 2019 без змін (тобто за 1 кв до оплати 10% від річної суми), але в мене ще додаються нові землі зареєстровані 18.01.2019 р. та 22.02.2019 р.. Ось по ним я і буду робити уточнення 1 кв. За новими землями я розраховую за 1 кв суму податку по формулі: Сума за рік10%/кіл календ днів у 1 квкіл календ днів користування землею за 1 кв. А програма розраховує по всім землям (що були на 01.01.2019 та новими) суму податку відштовхуючить від дати "починаючи з" в деці. Також право оренди на нові землі зареєстровані різними датами - 18.01.2019 та 22.02.2019. Усі ці дати я не можу містит в значення рядку "починаючи з", тому автоматичний розрахунок не коректий для уточнюючої декларації.

Вiталій (адміністратор)

Дякую, у наступній версії поправимо.

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua