Вийшла версія 0.9.5

Олександр Мартинюк (автор теми)

Вийшла нова версія програми Соната.

У версії 0.9.5:

  • виправлено: помилки в S1600310, J0181301, S0300212, S0300306, S0601311, S0403705, S1000211, S1600310, S0600313
  • виправлено: помилка "Failed to get object at index"
  • виправлено: не імпортуються звіти, до яких нема бланків
  • виправлено: відкидуються нулі в ПН при експорті
  • виправлено: помилка Error executing SQL statement
  • виправлено: Acess violation при прийомі квитанцій через пряме з'єднання
  • виправлено: помилка Stream no assigned
  • виправлено: автоматичний розрахунок в додатку 5 до податкової декларації з ПДВ
  • виправлено: помилка відображення звіту J0620101
  • виправлено: налаштування POP3 для mail.ru
  • виправлено: відсутність ЕСВ Е04,07 в деяких періодах
  • виправлено: переплутані емблеми ПФУ та Держстату
  • виправлено: при заповненні 6 таблиці звіту Е04Н не завжди проставляються копійки
  • виправлено: зміни в довіднику ЄДРПОУ інспекцій
  • додано: підтримка ключів АЦСК Україна
  • додано: довідники в J0201405
  • додано: довідник НПП
  • додано: звіти F0111503, J01104, J0100513 з додатками, J0100806 з додатками, J0101207 з додатками, J0101207 з додатками
  • додано: нумерація рядків при експорті в PDF звітів Міндоходів
  • додано: прийом квитанцій на вкладці звітів та накладних
  • додано: відмінтка декількох квитанцій прочитаними
  • додано: сортування в довідниках Контрагентів та Працівників

Перейти до сторінки завантаження.

Добрый день! После обновления не подключается файл ключа (при выборе носителя).

Олександр Мартинюк (автор теми)

Ми в курсі, зараз займаємось виправленням.

Путь к личному ключу - не выбирается????

Олександр Мартинюк (автор теми)

Путь к личному ключу - не выбирается????

Помилку виправлено у версії 0.9.5.1

Спасибо!

Надія Михайлівна

- Доброго дня! Допоможіть будь ласка вірішити моє питання - не можу відправити звіт. Після оновлення програми версія 0.9.5.1 видає помилку : Ліцензія програми Соната для підприємства з кодом " 2321.... " відсутня або час її минув. Що я маю тепер робити?! Допоможіть будь ласка

Допоможіть оновлення програми 0.9.5.1 неактивне поле підписати та відправити що робити??? Дякую!

розібрався ! потрібно було натиснути "зашифрувати" !!!

Олександр Мартинюк (автор теми)

Доброго дня! Допоможіть будь ласка вірішити моє питання - не можу відправити звіт. Після оновлення програми версія 0.9.5.1 видає помилку : Ліцензія програми Соната для підприємства з кодом " 2321.... " відсутня або час її минув. Що я маю тепер робити?! Допоможіть будь ласка

Це значить, що для створення звітів вам необхідно придбати ліцензію на програму. Зверніться до одного з наших представників у своєму регіоні і попросіть рахуноку на оплату. Після сплати ліцензію буде активовано.

В попередніх версіях на Запит до ЄРПН приходив Витяг з Єдиного реєстра ПН . Тепер чомусь Витяг не приходить.

Сергiй

Під час створення нового профілю (ключі АЦСК Україна) при обранні ключа печатки видає повідомлення: "Обраний ключ є ключем підпису. Оберіть ключ цифрової печатки". Ключ керівника і бухгалтера встановився.

Вiталій (адміністратор)

В попередніх версіях на Запит до ЄРПН приходив Витяг з Єдиного реєстра ПН . Тепер чомусь Витяг не приходить.

Можливо, просто затримка обробки на шлюзі? Перевірте поштовий акаунт, про всяк випадок. Зніміть галку прямого з'єднання, якщо вона стоїть.

Під час створення нового профілю (ключі АЦСК Україна) при обранні ключа печатки видає повідомлення: "Обраний ключ є ключем підпису. Оберіть ключ цифрової печатки". Ключ керівника і бухгалтера встановився.

Аналогічна ситуація - http://sonata.biz.ua/forum/topic/715

pichunter714

Добрый день. при формировании отчета J03020011 с приложением J0320101 должна отправляться копия в другую ДПИ. В полях оригинального отчета

C_REG>15 /C_REG> 
 C_RAJ>54 /C_RAJ> 
....
 C_STI_ORIG>1554 /C_STI_ORIG>
...
 LINKED_DOCS>
....
 FILENAME>1554...1554.xml /FILENAME>

Имя файла отчета 1554...1554.xml

В полях копии отчета

 C_REG>15 /C_REG> 
 C_RAJ>03 /C_RAJ> 
....
 C_STI_ORIG>1554 /C_STI_ORIG>
...
 LINKED_DOCS>
....
 FILENAME>1503...1554.xml /FILENAME>

Имя файла отчета 1503...1554.xml

При шифровании отчета копия документа приобретает следующие параметры

 C_REG>15 /C_REG> 
 C_RAJ>03 /C_RAJ> 
....
 C_STI_ORIG>1554 /C_STI_ORIG>
...
 LINKED_DOCS>
....
 FILENAME>1503...1503.xml /FILENAME>

Имя файла отчета 1503...1503.xml

Что по правилам заполнения КОПИИ является неправильным. Что я не правильно делаю? (в версии 0.9.4 - то-же самое...)

Ольга#1446 (адміністратор)

Для правильного формування та подання копії звіту до іншої податкової Ви можете переглянути відеоінструкцію "Подаємо копію звіту"

pichunter714

Спасибо, ролик посмотрел... Есть дополнение... Лицензия на ПО отсутствует, используем импорт, шифрование, экспорт...

Олександр Мартинюк (автор теми)

Зміна атрибутів звіту доступна лише за наявності ліцензії.

pichunter714

Мне не нужна смена атрибутов... Я импортирую четыре файла - два в оригинальную ДПИ, два в копию ДПИ. при шифровании "Соната" исправляет мои документы... Это исправляется только приобретением лицензии?

Олександр Мартинюк (автор теми)

Схоже, що це помилка імпорту. Будемо виправляти в наступних версіях, якщо це дійсно так. Зараз відправити копію можна тільки через зміну атрибутів за наявності ліцензії.

sweta.kozachok2011

ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА КОЛИ ВІДПРАВЛЯЮ ЗВІТ 1 дф ІМПОРТОВАНИЙ З ОПЗ ВИДАЄ ПОМИЛКУ Форма відсутня в реєстрі бланків - код: J0500104, приймається в періоді: '9 Мiсяцiв,2014 р.'. ЯКЩО МОЖЛИВО ДОПОМОЖІТЬ БУДЬЛАСКА

Відповісти у темі

Відповісти

Технічна підтримка: support@sonata.biz.ua